Špinenie a bolesti v podbrušku v strede cyklu

obcanka123
28. okt 2021

Ahojte baby. Mali ste niektorá špinenie a bolesti v podbrušku v strede cyklu? Poslednú menštruáciu som mala 12.10. a v utorok tento týždeň som začala špiniť a mám bolesti v podbrušku. Mávame nechránený styk,ale predpokladám že tehotenstvo to nie je 😉

emalka
28. okt 2021

Sice predpokladas ale pravdepodobnost tam je 🙂 Ak je to spinenie velmi slabucke, tak to moze byt tehotenstvo. Prvy priznak je casto bolest v podbrusku, niektore zeny spinia pri implantacii.
Inac to moze byt hocico - prilis prekrveny krcok, ktory sa podrazdil pri sexe, s bolestami to moze byt aj infekcia, alebo aj hormonalna nerovnovaha - casto sa spini pri problemoch s progesteronom. Je to na tebe ci to budes chciet sledovat a uvidis ako sa to bude vyvijat alebo pojdes k doktorovi s tym.

obcanka123
autor
28. okt 2021

@emalka vysadila som antikoncepciu na konci augusta začiatkom septembra takže možno sa potrebuje to telo dostať do formy 🤣

dominika_sk
28. okt 2021

Je to ovulacia. Neviem kolko maš rokov ale žena čo ma partnera a cyklus niekolko rokov by to mohla vedieť😁

emalka
28. okt 2021

@obcanka123 no tak to obzvlast, zopar cyklov po vysadeni vie byt dobre "odveci", plus ano, moze to byt aj ovulacia ako tak pozeram do kalendara 😀

obcanka123
autor
28. okt 2021

@dominika_sk ja som brala antikoncepciu dosť dlho,takže tam sa baviť o nejakom cykle nemôžme 😉

obcanka123
autor
28. okt 2021

@emalka áno, ovulacii to kúsok pripisujem aj ja ☺️ ďakujem každopádne ☺️