Svrbenie a jemné pálenie pred ovuláciou

7. apr 2021

Ahojte prosim vas aj vam sa stava ze vas svrbi posva resp.jemne palenie okolo posvy pred ovulkou..vzdy ked som v ovulacnom tyzdni tak mi zacne dole discomfort..som uz zufala bo sa snazime o babo ale takto xkrat musim si tam nasadit aj lactobacily a bojim sa ze to skodi spermiam a nic z toho..nechapem to co to sposobuje 😔😔😔

katka2505
7. apr 2021

Aj ja to mávam. Bola som u lekára a povedal, že je všetko ok. Vraj je to zmena hormónov počas cyklu a niektoré ženy to tak mávajú. Dal mi len mastičku na potretie zvonku.

autor
8. apr 2021

@katka2505 dakujem..no skusim aj ja dajaku

lenka8p
8. apr 2021

to iste zazivam aj ja, je to asi naozaj ok. Mne tiez lekarka povedala, ze sa to stava.. Ale odporucam Rosalgin vyplach a hned na to nasadit lactobacily. Zlepsi sa to, garantujem. Mozno je to len podrazdene a ked sa pomaly zdvihne estrogen tak to da pocitit. A velmi dobre je pouzivat bud lactacyd, canesten( ale myciu emulziu) , prípadne je este velmi dobry Saforele.

katka2505
8. apr 2021

@lenka8p
Áno, Saforele mám aj ja odskúšané. Mala som aj gél na intímnu hygienu, aj krém na potieranie.

autor
8. apr 2021

@lenka8p a neskodi to spermiam?? Bonjak vzdy na potvoru ked mam plodne dni 🙈🙈 a vtedy skusame babeno

lenka8p
9. apr 2021

nie,blbost. Spermie si najdu cestu vzdy.

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz