Tableta podobný Mykomax

diaszoky
12. nov 2021

Ahojte existuje na volny predaj tableta podobna mykomax? Dakujem

simsalabim
12. nov 2021

@diaszoky u nas nie. V GB ci Grecku kupis Diflucan.

diaszoky
autor
12. nov 2021

@simsalabim dakujem
Lebo este davnejsie som nasla diskusiu na mk ze je mimo predpis liek podobny a tiez sa zavina na myko ale nic som na nete nenasla a de ju akosi nechu velmi predpisovat

stanulienkat
12. nov 2021

Fluconazol, Diflucan

diaszoky
autor
12. nov 2021

@stanulienkat ved to je na predpis

stanulienkat
12. nov 2021

@diaszoky jee, sorry. Nevšimla som si, že chceš bez receptu. Lno je týchto tabletiek väčšina na predpis, pretože to máš ako antibiotiká na podobnom princípe. Môžeš si vypestovať rezistenciu.

diaszoky
autor
12. nov 2021

@stanulienkat nevadi hej viem no ja mam snou dobre skusenosti z minulosti no teraz akosi dr sa jej vyhybaju ju predpisovat. Radsej predpisovat 1000globul do posvy a znicit vsetko cosa tam da

bluemoon24
12. nov 2021

Mycomax obsahuje léčivou látku fluconazol (antimykotikum) a podle SUKLu jsou všechny tabletky s touto účinnou látkou na předpis. Pak jsou látky s ekonazolem (gynopevaryl) a clotrimazolem (canesten) a určitě spousta dalších. Za mě je velmi dobrý ten gynopevaryl, zabral mi více než canesten. Mycomax jsem měla jednou a zjistila jsem, že jsem na fluconazol alergická 😅. Moje gynekoložka mi ještě zvykla předepisovat dafnegin (jiná látka než fluconazol) a ten je taky velmi dobrý, kdybys chtěla zkusit 🙂

diaszoky
autor
12. nov 2021

@bluemoon24 dakujem za tip😇

simsalabim
12. nov 2021

@diaszoky aj Sporanox sa dava na mykozu, tiez ina ucinna latka a podava sa oralne. Ale tiez na predpis. Ja som si zvykla zo zahranicia kazde 3 roky priniest jednu tabletku Diflucanu, pre istotu, ak by som mala problem, lebo tieto veci vedia zacat v piatok poobede..... no posledne roky ich vyhadzujem po datume exporacie, lebo ma mykozy uz nezvyknu trapit.

diaszoky
autor
12. nov 2021

@simsalabim toje pravda teda

diaszoky
autor
12. nov 2021

@simsalabim nakoniec ho mam predpisany drzte prsty
@sims
@simsalabim
@simsalabim
@simsalabim

akinom0077
20. nov 2021

@diaszoky napr Fluconazol… je toho viac okrem Mycomax

diaszoky
autor
20. nov 2021

@akinom0077 ale ja hladam bez predpisu

akinom0077
21. nov 2021

@diaszoky bez predpisu nie je

annieann
31. aug 2022

@bluemoon24 prosím vás, ako sa vam prejavila alergia na fluconazol? Vďaka za odpoveď

bluemoon24
1. sep 2022

@annieann fleky na kuzi po tele, nejvice zada, bricho - vypadalo to jako kozni plisen cca, loupalo se to.