Únik stolice pri sexe rok po pôrode.

12. mar 2020

Ahojte.
Som rok po pôrode, o malého sa starám sama. Prednedávnom som si našla priateľa, sex bol zo začiatku fajn, potom som začala krvácať počas sexu. Dostala som tabletky, potom bolo zas všetko fajn. Ale teraz posledné možno dva mesiace mi pri sexe uniká stolica. Je mi to maximálne nepríjemne. Teraz prepáčte za obsah týchto viet, ale chcem byt presná. Niekedy som si do konečníka ledva dala prst, keď som skúšala analny sex tak to bolelo. Ale to bolo pred pôrodom. Teraz keď som to zas skúsila, v pohode by som zvládla aj ten analny sex, a prst si tam dám úplne v pohode, aj dva dokonca. Fakt neviem čo sa deje, no štve ma to. Ale je pravda, že na stolicu chodím o veľa častejšie ako do teraz. Gynekologička mi na to nepovedala nič.

zuzana_ilkova
12. mar 2020

Skus sa poradit s obvodnym lekarom aby ta poslal na gasto vysetrenie,nemyslim si ze ide o gynekologicky problem...

lenvam
12. mar 2020

To nebude dobre konečník je zvierac má pevne držať smer dr.

clarke
12. mar 2020

Asi ti nerobia dobre tie lieky co si na to dostala

zuzap33
12. mar 2020

Myslím, že každý telesný otvor slúži na istú činnosť, na ktorý je aj určený. Nečudujem sa, že gynekológ ti na nič nepovedal, čo on má s análnym sexom? Jednoducho ho prestaň praktizovať. Očividne máš už poškodený zvierac. Chceš skončiť s plienkou?

dee01
12. mar 2020

súhlasím s @zuzap33

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. mar 2020

@zuzap33 analny sex som mala raz a bolelo to, preto pisem že teraz by to bolo ok, keďže sa to nejak “zväčšilo”🤔
Okej, smerujem k dr. Ďakujem.