Urológ MUDr. Hrivňák

leria
4. sep 2013

Potrebujem poradiť či má tu niekto s týmto doktorom skúsenosť. Z tkanivovej banky nám odporúčali kontrolný spermiogram u urologa. Toho som našla na nete no neviem sa tam už týždeň dovolať. Alebo keby ste mi vedeli nejakého dobrého poradiť v Košiciach, ktorý sa venuje aj mužskej neplodnosti 😉

cuculik1
4. sep 2013

@leria hrivnakovi sa je dovolat umenie.... treba len skusat, skusat a skusat, on ked ma pacienta, tak ta rovno vypne, alebo nezdvihne. a preco nejdete na kontrolny opat do tkanivovej?

leria
autor
4. sep 2013

@cuculik1 ja ani neviem, rozmýšľala som, že by sme išli opäť tam....no tie výsledky tam s nami nikto nekonzultoval...len odobrali vzorku a výsledky poslali na gyndu...ani doktorka sa mi k tomu nevyjadrila, všetko som si zisťovala tu na nete...má teratozoospermiu...mám strach, že v tkanivovej výjde opäť ten istý výsledok...asi u Hrivňáka podvedome čakám zázrak, že to nebude také vážne 🙂

leria
autor
4. sep 2013

@cuculik1 a on nemá sestričku, to dvíha priamo on?

deny3
4. sep 2013

@leria dr. Hrivňák je super, určite odporúčam jeho, kedysi mal ordináciu v Ťahanovciach, neviem, či aj dnes, možno by bolo dobré tam osobne skočiť.

cuculik1
4. sep 2013

@leria telefony berie on. no my sme boli aj aj, a vysledok z tkanivovej je omnoho, omnoho komplexnejsi, nez vysledok od hrivnaka. hrivnak je fajn, ale tiez necakaj, ze vam nevim co povie, mojmu mm povedal, ze vyzivove doplny treba jest a bolo. a vysledok mal u hrivnaka lepsi, ale to maju fakt asi vsetci, lebo v tkanivovej su maximalne prisny. ale hrivnak robi fakt len zakladne parametre ejakulatu a este si za to aj platis okolo 35 €. my sme k nemu uz viac krat nesli a sli sme potom vzdy uz len do tkanivovovej. splu sme tam myslim boli cca 8 krat. a vysledok sme konzultovali, treba sa pytat....

moukuska
4. sep 2013

@leria Hrivnakovi treba volat vecer okolo osmej najskor a nebat sa aj o deviatej 😉

leria
autor
4. sep 2013

@cuculik1 tak asi bude lepšie to skúsiť ešte raz v tej tkanivovej...je pravda, že teraz mali dovolenkové obdobie, tak asi preto všetko tak narýchlo....uvidíme, čo tam a poprípade zájdeme neskôr osobne za tým Hrivňakom....dakujem baby 🙂

blanka12
5. sep 2013

@deny3 ahoj moja hrivnak je stale na tahanovciach ja knemu nechodim ale viem ze tam je a tkanivovej banky chodime uplne inde unho sa plati

bubo780
5. sep 2013

@leria aj my sme boli u dr. Hrivnaka.. ordinuje stale na Tahanovciach.. dovolat sa mu da, len treba skusat.. alebo mu poslat sms a on sa ozve.. my sme neplatili nic, manzel mal odporucaci listok od svojej dr. a pre istotu som mu dala aj listok od mojho gyn.. tiez mal zly spermiogram, ale dr. Hrivnak mu nedal ziadne lieky a nerobil ani ziadne odbery, len mu napisal kontrolu o 4 mesiace.. kontrolny si davame robit prave v tkanivovej o 3 tyzdne..

jozef7886
12. sep 2013

osobna skusenost s nim je zatial ziadna 2 mesiace problem dovolat sa mu a po snazeni a dovolani sa objednali ma v auguste az na december dakujem pekne za takeho doktora

tena
22. sep 2013

ahoj,pozri prispevok ku urologovi na 1.str. tam som davala kontakt na Hrivnaka.

nikus28
7. nov 2013

@leria ahoj, objed. si manzela u dr. hrivnaka? moj manzel ma tiez ist k nemu na kontrolny spermiogram..a podobne ako vy, boli sme v tkanivovej banke, vysledky ani moja lekarka s nami nekonzultovala, len nas poslala za nim...

leria
autor
7. nov 2013

@nikus28 ahoj.... zatiaľ nie... čakám na kamoskinho manžela ako on dopadne u urologa, ktorého jej odporúčala tuším gynekologička..... ze je vraj dobrý...... k hrivnakovi ma nejak prešla chuť 🙂

pempusik
11. nov 2013

@leria u Hrivnaka to bolo kedysi tak,z e mu bolo treba volat len vecer, kedze ordinoval na dve strany, v Saci a na Tahanovciach. Dnes ma ordinaciu uz len na tahanovciach a ma vlastnu sestricku. na stranke ma cislo, kde sa treba objednavat. moj manzel sa tma objednaval a nikdy s tym nemal problem, ze by sa nemohol dovolat.

nikus28
23. nov 2013

@nikus28 ahoj, konecne som sa dostala odpisat..prepac..ale vela prace( no, ani moj manzel zatial neide k Hrivnakovi..tiez cez znameho ideme este skusit urologa na opakovany spermiogram a potom uvidime) a ako ste vy na tom? nieco nove?

nikus28
23. nov 2013

@leria ahoj, konecne som sa dostala odpisat..prepac..ale vela prace( no, ani moj manzel zatial neide k Hrivnakovi..tiez cez znameho ideme este skusit urologa na opakovany spermiogram a potom uvidime) a ako ste vy na tom? nieco nove?

5266552
29. apr 2014

pan doktor hrivnak je ten najlepsi najlepsi mne aj manzelovi velmi velmi pomohol stacilo len jedna navšteva on partra prezrie porobí im potrebne v ysetrenia ultrazvuk a spermiogram ale je to ten najlepsi lekar mi sme mali problem tiez z otehotnením dal nam potrebne lieky partner vsetko dodrzal a o mesiac sme ostali tehotní presli sme vela lekarov ale ani jeden nam nepomohl ako on sme mu vdacni strasne strasne velmi len staci prist a poriadne dodržat všetko co vam povie 😉 😉 😉 a co sa tika obiednavok ako treba pockat ale stoji to za to odporucam velmi velmi veli 😉 😉 😉 😲

ema263
29. apr 2014

Ahoj, je to skvely lekar 🙂 Napis sms, urcite odpise. My sme komunikovali iba cez sms.

zibi
19. nov 2014

@5266552 ahoj ake lieky vam dal hrivnak ? aky bol u vas problem?

pamelaandersom
12. jan 2019

Ahoj môj manžel má azospermiu ale nevieme príčinu. mislite že by nám mudr honza by nám pomohol neako? Prosim odpiste v daka