Veľká hrča na ľavom stehne pri pošve

babybear
27. júl 2022

Dobrý večer,dnes po sprche som si navmatala na ľavom stehne pri pošve velké hrčku.Snažila som sa to vytlačiť no bohužial vytieklo trošku krvi ale inak nič.Pri dotyku to boli .Prosím čo to može byt?Môže to byt ta Bartholiniho žlaza zapálena?Potrebujem sa toho čo najskor zbavit alebo hrčku odstraniť.Ďakujem za rady..

tahomi
27. júl 2022

Smer chirurgicka ambulancia zajtra.

babybear
autor
27. júl 2022

@tahomi Zajtra idem na dovolenku to nestiham😏😔

exupery
27. júl 2022

@babybear zápal bartolyho žľazy...

babybear
autor
27. júl 2022

@exupery ako sa toho co naskor zbavit prosim?
Neviem ani ako to priatelovi mam povedať...

exupery
27. júl 2022

@babybear ako povedať?Normálne,ved je to diagnóza ako každá iná...a treba ísť k Dr.

babybear
autor
27. júl 2022

@exupery idem niečo o tom vygoogliť..ďakujem

tahomi
27. júl 2022

No treba to narezat a vycistit poriadne, neviem co si chces sama do rana s tym poradit.

babybear
autor
27. júl 2022

@tahomi Len ja to mám na stehne ,ako sa nosia nohavičky v tom ,,zareze,, alebo ako to mam nazvať.

elementissa
27. júl 2022

No s tým musíš ísť na pohotovosť - gynekologické oddelenie a musia ti to vybrať. Keď som počas tehotenstva ležala na gynekologii, tak spoluleziaca mala to isté, ale robí sa to ako rýchly zákrok, ráno ju uspali, vybrali to, cez deň bola v nemocke na pozorovaní a na druhý deň na obed mala ísť domov, ale začalo jej to dáko mokvat, tak si ju tam držali dlhšie. Asi 3-4 dni. Ale keby nebolo komplikácií, po 36 hodinách od operácie mala ísť domov. Tak neviem... Dovolenku asi už nestihnes. Alebo chces ísť s chirurgickou urgenciou na dovolenku? To nie je moc rozumné

tahomi
27. júl 2022

@babybear tak gynekolog, ale treba to riesit odborne, ziadne maste ti na toto nepomozu.

jaja066
27. júl 2022

@babybear myslíš v slabine? Ja som už mala viackrát normálne ako hnisavy vred aj v slabine aj normálne vnútri na pysku ,niekedy sa to dalo vytlačiť a niekedy len bolava hrca a prešlo to. Nebolo to vyslovene pri pošve.

jednoduchomirka
27. júl 2022

Určitú dobu som zažívala to isté. Každý mesiac hrčka, ktorá veľmi bolela. Pomohola mi na to masť - Framykoin/dermálna masť. Ale je len na recept.

jeanne14
27. júl 2022

@babybear tam som to mala tiež raz, po prvom pôrode. Mne to gynekologicka prerezala, predpisala nejakú masť. Keby sa opakovalo povedala že na chirurgiu. Keď to narezala ešte sa nič nedialo, čosi vytieklo .. ale po týždni fuuuu ani nepíšem radšej 🫣🫣🫣

martinusik91
28. júl 2022

Mne to akurát včera operovali. Úľava neskutočná. Behom jedného dňa sa mi to tak zhoršilo že som nemohla chodiť, sedieť, ani spať. Ráno hneď smer dr a večer má už rezali. Mala som len spinal tak paráda. Určite minimálne ku gyn by som zašla. Ja som to mala vnútri na pysku. Ak to je von to môže byť niečo iné na čo môžu stacit atb.

tessa2299
28. júl 2022

Ja ked som to mala (hrcu, ktoru som sa ani nesnazila vytlacat), tak gynekolog mi odporucil si to potierat octanovou mastou a prikladat gazicky, aby mast ostala na jenom mieste. Hrca sa zmensovala a preslo to.

pupetko263
15. aug 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@babybear ahoj chcela by som sa opýtať ako si sa zbavila tej hrče čo ti pomohlo

babybear
autor
16. aug 2022

@pupetko263 Ahoj,natierala som si to mastičkou čo som použivala asi 5mes. dozadu na akné a zmizlo mi to aj samé do 5tich dní.

pupetko263
16. aug 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@babybear ja si to mám čím potrieť?natrela som si to čo je masť na hemoroidy no neviem

babybear
autor
17. aug 2022

@pupetko263 A pomáha ti to či ani nie?Ja by som skúsila nejaký krém na akné aby to vytiahlo hnis