Vynecháva mi menštruácia

nikolb0903
18. feb 2021

Ahojte mám taký problém že od septembra mi vynecháva menstruacia v novembri a januári som nemala vôbec. Bola som pondelok na vyšetrenie u gyn brala mi krv na hormonálny profil a výsledky boli v poriadku a tehotná tiež nie som podľa výsledkov s krvi.. mali ste niektorá takýto problém ? Že aj napriek tomu že máte všetko ok ani po pichnuti injekcie Vám neprišla menstruacia ?

jallka11
18. feb 2021

skús si kupil bylinku ktora sa Alchemilka ta upravuje cyklus, pokiaľ más hormóny v poriadku je to možno len stresom no vynechanie cyklu môže spôsobiť aj nadváha

nikolb0903
autor
18. feb 2021

@jallka11 ďakujem odporúčali mi aj gynex tieto bylinky som zatiaľ len počula, je pravda že mám nejaké tie kilá navyše ale nikdy som kvôli tomu problém nemala

veronice
18. feb 2021

Cely zivot co menstruujem som mala nepravidelny menzes, velakrat aj neprisiel (prva ms v 11.rokoch). Kazdy chvilu mi operovali koleno v celkovej narkoze, to mi vzdy rozhadzalo cyklus a uz aj ked tie operacie skoncili, nebolo to stale ono. Upravilo sa mi to az vtedy ked som schudla 25kg a odvtedy ozaj ako hodinky 28 dni a bum. A po porode to bohu vdaka opat bezi ako hodinky. Mne chcela gynekologicka dat HA ale odmietla som davat donseba zbytocne dalsie lieky (uz som ivh nez tak do seba hadzala az az) a pytala som sa ci je to velky problem. Vtedy mi povedala ze ak to nemeska viac ako 6 tyzdnov a neplanujem otehotniet tak nie. Takze vzdy ked to uz bolo dlho dala mi vyvolavacku (dontyzdna mi to vzdy prislo, 3x som takto bola) no a potom som schudla a odvtedy vsetko ok 🙏🙏

nikolb0903
autor
18. feb 2021

@veronice ďakujem za odpoved 🙂 ja som práve tento problém nemala vôbec vždy mi to šliapalo ako hodinky potom som začala užívať HAK lebo som nechcela otehotnieť... pred rokom a pól som ju vysadila a žiaden problém nebol až v septembri mi začalo meškanie a potom sa mi stalo aj že vôbec neprišla... je pravda že tie kilá mám navyše a podarilo sa mi aj pribrať lebo stavanie domu a bývanie u svokrovcov bolo pre mna veľmi stresujúce a ešte aj toto obdobie...

babydesire
18. feb 2021

@nikolb0903 a syndrom polycistickych ovarii nemas? Aj vtedy "blbne" cyklus a zenam moze vynechavat ms..kamoska to tak mala

nikolb0903
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolb0903
autor
19. feb 2021

@babydesire to doktorka vylúčila robila mi vyšetrenie