Vyvolanie menštruácie - Agolutin

11. mar 2024

Ahojte, 5.2. som mala kyret z dôvodu MA, takže tento týždeň mi končí "šestonedelie". Stále špiním takým ružovým výtokom, slabým, bolesti nemám žiadne. Menzes zatiaľ neprišiel, mám ešte čakať? Rozmýšľam, že budúci týždeň už by som volala gyn, či by mi nedal vyvolávačku. Už by sme sa radi zase snažili o dieťa a bez ms to nepôjde. Predtým som mala vždy cyklus ukážkový, 28-30 dní, žiadne problémy. Len sa chcem spýtať, aký ste mali potom cyklus po vyvolávačke? Nerozhádže to veľmi hormóny? Nabehne normálne ovulácia? Ďalší cyklus už príde normálne? Ďakujem

bolarazjedna
11. mar 2024

Podľa mňa nič za to nedáš, keď sa poradíš s gynekológom. Ja som mala kyret 24.11. a ms som dostala následne 6.1., čiže po vyše 6 týždňoch. Ale prvýkrát bol taky slabulinky, zrejme sa nestihla obnoviť sliznica. Potom už som mala pravidelnú ms aj množstvo ako predtým.

autor
13. mar 2024

@bolarazjedna a v tej prvej ms si mala aj kúsky výstelky? Lebo mne dnes niečo zase začalo, ale nie sú tam tie kúsky výstelky, ako som zvyknutá pri ms a ani ma brucho nebolí, tak neviem, či len pokračuje dočisťovanie po kyrete, alebo už je to ms. Alchemilku pojem na litre už 6 týždňov, užívam vitamín e na stielku, tak som myslela, že už by sa mohla obnoviť

bolarazjedna
13. mar 2024

No bolo to pred 3 rokmi, takže si to už az tak nepamätám, ale skôr nie, nepamätám si žiadne kúsky, len ze to bolo také slabé krvacanie oproti iným, aj kratšie trvajuce