Zvýšené protilátky proti spermiám

katkaveseleniova
20. feb 2012

V car mi zistili, že mám zvýšené protilátky proti spermiám. Vraj hlavne vďaka tomu je naše snaženie o mimi neúspešné. Existuje nejaká prirodzená cesta, alebo lieky, ktorými sa tieto protilátky dajú odstrániť alebo zmierniť?

pianina
20. feb 2012

ahoj.Ja si myslim,ze ti daju prednison.To je na potlacenie imunitneho systemu.A oni ti co navrhli?

dia6
19. júl 2012

@katkaveseleniova Mne zistili to isté. Tiež neviem čo s tým.

henuli
7. mar 2014

Ahoj ja som sa tiež dozvedela tuto diagnozu,ale nepovadalu mi čo bude dalej.som uplne nadne.Snažíme sa viac ako 2 roky a raz som už potratila

mimi3706
7. mar 2014

ahoj, moja kamaratka to mala, manzel musel brat tiez nejake lieky, aj ona, boli nie na umelom ale na tom neviem ako sa to vola, urcite viete co 🙂 neviem to spravne nazvat ale prirodzene to nebolo, ALE dnes maju trojičky zdravé 🙂 3ročné už, tak kľud, všetko sa dá 🙂

jalucija
7. mar 2014

@katkaveseleniova zrovna dnes som sa tuto "diagnozu" dozvedela aj ja. Za mesiac idem na inseminaciu, mam predpisany CLostilbegyt. Ci existuje cosi prirodne netusim, priroda na toto asi nestaci ked to sama dokafrala

gaganka81
23. apr 2014

@henuli tiež mám túto diagnózu, užívam prednison, odporučili nám umelé oplodnenie

henuli
23. apr 2014

Ahojte,tak mi sme týžden po IUI, dufam,že to vyjde