Epidurálka v Žiline

lulu15
1. mar 2023

Ahoj dievčata čaka ma druhy pôrod a keďže som nemala najlepšiu skusenosť chcem sa opytat ako to bolo u vás a či sa tam niečo zmenilo.Ja som rodila asi 17hodin ako som tam prišla už s kontrakciami dosť silnymi no no slabo som sa otvarala .Dostala som epiduralku ,ked som bola otvorena na 3 .Lenze vtedy sa mi uľavilo naozaj veľmi ,lenže aj porod sa nejak pozastavil otvarala som sa strasne pomaly asi po 4h prestala učinkovat a nikto mi ďalšiu dávku nedal naopak začali na napychavat tym oxitricinom a začali strašne bolesti nielen tlakove no bola som stale malo otvorena nakoniec kôli vyčerpaniu som malu pretlačila keď sme sa dostali na 8 kôli vyčerpaniu stym ,že som citila všetko Nikto mi už neprišiel dať druhu dávku epiduralky a najlepšie ,že po porode mi ju zas nemal kto dat preč z chrbta.Vy máte ake skusenosti

pupava_lucna
1. mar 2023

@lulu15 Ja som rodila pred vyše tokom a epiduralku mi nechceli dať, vraj tam nie je anestéziológ. Potom zase tvrdili, že by mi to zastavilo pôrod. Namiesto toho mi dali oxytocín, takze bolesti brutálne ale do hodiny od podania som to mala za sebou.

lulu15
autor
2. mar 2023

@pupava_lucna ďakujem za odpoveď