Hľadám dobrého gynekológa v Žiline

bubacik78
14. dec 2021

Ahojte. Vedel by mi niekto odporučiť dobrého gynekológa v Žiline, ktorý berie nové pacientky
? Ďakujem veľmi pekne za každé odporúčanie.

vladkabalazova
14. dec 2021

@bubacik78 Kľačko je celkom dobrý aj otvorený ginekolog 😊ginekologia sa nachádza na ul. Daniela Dlabaca predtim ordinocal igor fulla ale ten zomrel

bubacik78
autor
14. dec 2021

@vladkabalazova dakujem, skusim ho pozrieť 😉

lucka_1998
14. dec 2021

MuDr.Kyška

bubacik78
autor
14. dec 2021

@lucka_1998 uz som kontaktovala a neberie nove pacientky, ale aj tak ďakujem.

danjeliiik
14. dec 2021

@vladkabalazova klacko je už starší pán, zažila som ho v nemocke a nič odborník... Ak teda nehovooris o jeho synovi 😉 ak nejakého ma.

lucka_1998
14. dec 2021

@bubacik78 aha škoda je dobrý🙂

vladkabalazova
14. dec 2021

@danjeliiik áno je starší ale pre mňa je fajn ginekolog aj človekovi povie na rovinu ak sa mu dačo. Nezdá ja som 2tehu mala rizikové a vždy urobil to co bolo treba malý sa mi mal narodiť podvihiveny na svoj gestacny vek mal byť malý ale našťastie keď sa narodil vážil krásne 3kga meral 46cm😊iného gin nepoznám lebo sompatrila u Igora Fullu ale teraz pri tom druhom tehu som chodila na tu istú kliniku len iný ginekolog a iná sestrička ale klacko o 100%lepsi než ten fulla ten mi nevedel ani vytlačiť snímku zo sona taky on bol dement 😅

danjeliiik
15. dec 2021

@vladkabalazova je to možné,ze je lepší ako Fulla, Ja som pri prvom 2 mesiace bola non stop v nemocke tak viem s nim písať zážitky ale v rámci nemocnice najslabší Dr.

snazilkaxy
3. jan 2022

@vladkabalazova ahoj. Prosim ta nejaky kontakt do ambulancie? Nenasla som stranku ani, neviem ci beru nove pacientky. Sestricka je v pohode?

vladkabalazova
21. jan 2022

@snazilkaxy ano sestrička je fajn mladá tak trz neviem že či ešte robí je tomu rok a pol čo som tam bola tam sa striedajú dve sestričky druhá je taká ofrflana ale dobrá tiež staršie a kontakt momentálne nemám lebo číslo mi ostalo na starom mobile a myslím si že by ťa mohli zobrať

vladkabalazova
21. jan 2022

@snazilkaxy skús si dať do googlu ginegologicka ambulancia igor fulla málo by ti to ukázať