Laktačná poradkyňa v Žiline

kucc
22. sep 2021

Viete mi poradiť dobrú laktačnú poradkyňu v okloli Žiliny?

pampeli
22. sep 2021

@kucc pani Barbora Gondová na Hájiku

crativeart
24. sep 2021

@kucc mekynova jednoznacne... gondovu neodporúčam veľmi zle poradila vdaka nej som stratila mlieko

monqy
24. sep 2021

Pani Gondovu neodporúčam ani ja .
Zbytočne výhodene peniaze

kucc
autor
24. sep 2021

@monqy ďakujem pekne

natalkaes
26. sep 2021

@crativeart môžem sa spytat, čo radila, že ste stratili mliecko?

crativeart
26. sep 2021

@natalkaes zavolala som si ju na poradenstvo kedze sme mali problemy s kojenim...prisla naučila ma zlu techniku prisavania, ani neskontrolovala uzdicky ( ktore boli hlavnou pricinou) povedala ze mam cievkovat radsej a ked som jej volala po tyzdni ze je to horsie este ako bolo tak.mi povedala ze niektorym zenam nie je sudene dojcit. .. ona je vyborna dula ale ako laktacna za mna urcite nie !

natalkaes
5. okt 2021

@crativeart precitala som si vašu odpoved neskoro. Mali sme ju doma, ale tiež to nevidim pozitívne…

crativeart
5. okt 2021

@natalkaes urcite navstivte Mekynovu ... naozaj ona je odbornik z ktorého to je aj citit a ak vam niekto dokaze pomoct/poradit tak ona

ikaja
5. okt 2021

Mekynova, v pôrodnici milion výhovoriek prečo kojjt nebudem, kojila som vďaka nej necelý rok 🤗

kucc
autor
6. okt 2021

Tak teda aj ja som bola u Mekynovej a je naozaj skvela. Veľmi mi pomohla. Ďakujem za odporúčanie.

natalkaes
7. okt 2021

@crativeart Myslite, že je šanca to ešte zachrániť aj keď už mame 3 týždne? Odsavam stále, ale stále mám malo mlieka …

crativeart
7. okt 2021

@natalkaes urcite ,) skuste tu mekynovu ja som jediny pripad ktory nezachranila a to mal maly uz 2 mesiace..( doteraz ma spomina) ale to uz bolo ozaj neskoro a vsetku uz islo, aj mlieko aj technika super len maly uz mal z mojich prs doslova traumu ,)

kucc
autor
7. okt 2021

@natalkaes moj ma už 2,5 mesiaca a pomohla mi, stále kojím. A povedala mi, že už pomáhala aj nejakej žene so 4 mesačným dieťaťom.

kucc
autor
7. okt 2021

@natalkaes 3 týždne to vôbec nie je neskoro.

havranka31
7. okt 2021

@natalkaes urcite jej volaj, Jana Mekyňová 0905 975 080, aj mne velmi pomohla, mala mala 2 tyzdne ked som u nej bola. V porodnici mi tvrdili ake mam vpacene bradavky, ze mam pouzivat klobuciky. No cele zle. Ona mi ukazala ako na to, a kojila som normalne rok a pol. Aj cez telefon potom poradila ked som potrebovala. Ak nezdvihne, tak ma klientku a zavola naspat.
Odsavanie nestimuluje tak ako prikladanie babatka, treba prikladat casto, aj kazdu hodinu (ak sa vie prisat samozrejme), a hned nasadit bylinky, senovka a benedikt kapsule, 3xdenne po 3 tabletky z kazdeho.