Naozaj dobrá pôrodnica v Žilinskom kraji

andreadanekova
26. júl 2022

Ahojte. Prosím poradili by ste mi fakt dobrú pôrodnicu v Za ? + nejaké aktuálne recenzie na Martin,Žilina,Čadca ? Ďakujem

ls56
26. júl 2022

Čadcu neodporúčam. Rodila som január a mnoho veci zlých.

nika_mihoo
26. júl 2022

@andreadanekova Žilina sestra rodila včera a nemôže sa zatiaľ sťažovať bábätko je od začiatku snou,ukázali jej aj ako má dojčiť a aj správnu polohu na dojčenie, pôrod ten mala tiež v poriadku a aj dobrú doktorku pri pôrode 🙂

daniela1911
26. júl 2022

@ls56 ja som rodila ešte v 2019 a už vtedy to tam nestálo za nič.
Takže čadcu tiež neodporúčam.
Samotný pôrod prebehol super, mala som šťastie na pôrodníčkou aj pôrodné asistentky, boli skvelé a aj odborne. Ale ostatné bol des! A to nemyslim jedlo ani posteľ 😀

suzanne312
27. júl 2022

@andreadanekova ja som rodila 9.7.2022 v Martine a som spokojná kľudne sa pýtaj co ta zaujíma... Hlavne pre mňa bol epidural dôležity a pichli mi ho aj v noci asi do 20min. prišla anesteziologička

andreadanekova
autor
27. júl 2022

@suzanne312 a ako si spokojna s oddelenim,izby,lekari,sestricky? Mohla si si vybrat polohu pri porode ? Dakujem a gratulujem k babetku 🥰

maminkadeticiek
27. júl 2022

Zilina.Absolutne.Z roka na rok lepsie a lepsie,len sama chvala co sa pristupu tyka a navyse aj krasne prerobili vynovili priestory.Tak sa udiali velke zmeny po stranke nieken profesionality ale najma ludskosti a ustretovosti.Verim,ze je to vysledok dlhodobej systematickej trpezlivej prace primara Sudeka.

maminkadeticiek
27. júl 2022

@suzanne312 Tu by som len chcrla fakticky podotknut,ze je najvacsia sanca,ze ti ho pichnu je prave v noci.Postaff lekarov sposobuje,ze su zaneprazdneny planovanymi operaciami prave cez den.A ked je volba medzi operaciou a porodom,tak musia volit operaciu,to je jasne.V noci je klud a ovela vacsia sanca ze dostanes epi.

petraj122456
27. júl 2022

Zilina hrôza

suzanne312
28. júl 2022

@andreadanekova som prvorodička nevedela som do čoho idem 😅lekári aj sestričky super veľmi pekný prístup problem som mala iba z jednou sestričkou z novorodeneckeho ktorá nerespektovala ze malú mam vo svojom oblečení a keď mi ju doniesli z lampy tak už mala oblečené nemocnicne pyžamko ktoré jej bolo malé a deravé lebo sa jej nechcelo vyzliekať aj teplaciky aj body... Na druhý deň som to povedala vrchnej sestre ta si už na oddelení spravila poriadky😅polohu pri pôrode som si vybrať nemohla a po pravde ma to ani nenapadlo 😅mne keď pichli epidural už mi bolo všetko jedno

suzanne312
28. júl 2022

@andreadanekova bordel si nevšímaj... Kúpeľňa spoločná z vedlajsou izbou a WC spoločne na chodbe

suzanne312
28. júl 2022

@maminkadeticiek k tomu sa neviem vyjadriť lebo všetky kamošky ktoré rodili v Martine a chceli epidural ho dostali.... A však v Žiline kamošky o epidural žiadali a najprv bolo skoro a potom zase neskoro 😄

tandariatko
28. júl 2022

@andreadanekova Ahoj, ja som rodila 5/2021 v Žiline (prvorodička) a môžem len odporúčať. Bola som spokojná pôrod prebehol bez komplikácií, sestričky perfektné milé, priateľské, ochotné 🥰 žiadne zduté kvočky 😀, izba perfektná, jedlo sa tiež dalo. Určite odporúčam apartmán ak bude možnosť ☺️.

andreadanekova
autor
29. júl 2022

Ďakujem vám za info 😉