Výber mandlí v Žiline

13. jan 2023

Prajem pekný večer, nájde sa tu nejaká ochotná maminka, ktorá by sa podelila o skúsenosť s výberom nosných mandlí u svojho dieťaťa, ako to prebiehalo, na čo sa pripraviť, atď.
Ďakujem za každý komentár ♥️

ja_bb
15. jan 2023

Známa mi odporučila Zilpo, že bola spokojná,jednodňová chirurgia. Nas to možno tiež čaká a dám na jej odporúčanie,že Zilpo a nie nemocnica.

ja_bb
15. jan 2023

@ja_bb Prepáč,zamerala som sa iba na miesto. Nepýtala som sa na podrobnosti, ale vravela,že aj malý to zniesol v pohode a bola spokojná s lekármi a prístupom, tak to je asi najhlavnejšie.

martina14991
13. mar 2023

@ja_bb Dobrý deň môžem sa spýtať či ste boli na vyberanie v Žilpe, keďže ste písali že vás to možno tiež čaká? Ja to riešim teraz s dcérou a neviem či nemocnica alebo Žilpo.

autor
13. mar 2023

@martina14991 ak môžem, odpoviem ja.. známi boli v Žilpe a boli spokojní..ja som bola v nemocnici a bola som tiež spokojná.. jednodňová chirurgia.. ráno sme prišli a poobede o tretej sme už išli domov, o týždeň kontrola a to bolo všetko 🙂

martina14991
13. mar 2023

Ja som teda už rozhodnutá, že pôjdeme tam kde nám dajú skorší termín. Jedna pani mi dneska písala že sa boli objednať v nemocnici a termín až na august 😕 takže som sa snažila celý deň dovolať do žilpa do ORL ambulancie a nič. Neviem ako mám u nich postupovať či si stačí telefonicky s nimi dohodnúť už termín operácie alebo sa u nich musím objednať najskôr na vyšetrenie, kde mi potom povedia termín operácie, lebo dcéra má odporúčanie na výber mandlí z inej ORL ambulancie

autor
13. mar 2023

@martina14991 my sme tiež čakali tak štvrť roka na termín v nemocnici...s tým žilpom neviem presne, ale podľa mňa stačí keď si tam budete skúšať telefonovať a oni vám už dajú viac info🙂

autor
13. mar 2023

Inak v nemocnici je veľmi fajn to, že ak im náhodou nejaký pacient vypadne, môže sa stať že vás budú kontaktovať a zoberú vás aj skôr 🙂

martina14991
13. mar 2023

Ďakujem za info, budem skúšať to Žilpo a uvidíme 🙂