Agátový med dmBio

Jemne tečúci agátový med dmBio (250 g) vo vás vyvolá jemný a lahodný chuťový zážitok. Med je ideálny ako nátierka, na pečenie či na osladenie čaju a dezertov. Môže byť použitý aj ako alternatívne sladidlo. Vďaka vysokému obsahu fruktózy kryštalizuje veľmi pomaly, dlhšie si tak uchováva svoju krásnu zlatožltú farbu.

Kde kúpim agátový med dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s agátovým medom dmBio

Máš skúsenosť s agátovým medom dmBio?
mravenek  8. máj 2022

Vynikajúca sladkosť

Čaj a med to je moje. A tento je taký lahodný a jemný, že si ma získal od prvej chvíle 🧡
  • Jemnosť
  • Konzistencia
micinka1981  7. máj 2022

Agátový med

Med je sladučký, voňavý a možno o štipku menej výrazný ako medy, ktoré bežne kupujeme v obchode. Použili sme ho hlavne do čaju, keďže obe deti boli choré. Výborný je na raňajky s banánom, bielym jogurtom, vločkami a chia semienkami 👌 alebo zaliať medíkom oriešky a máte malú sladkú dobrotu.
  • Voňavý
  • Sladký
  • Má peknú zlatistú farbu
  • Nevyrobili ho včielky
popalopa  7. máj 2022

Sladučké potešenie

Med je jemný vhodní do Smoothie,palaciniek či lievancov najlepšie so ovsenými vločkami
  • Sladký
  • Tekutý
ro_manka  6. máj 2022

Tekutý do zásoby

Rovno napíšem, že domácemu medu sa nevyrovná. Ale občas poteší mať v zásobe aj nejaký tekutý a pre tieto prípady je toto malé balenie agátového medu ako stvorené. Chuť je skôr jemná, sladká tak akurát.
  • Dlho vydrží tekutý
  • Cítiť, že je agátový
  • Chuť je málo výrazná
kacena85  6. máj 2022

Skvely medik

Super agátový med. Chutil dokonca aj našim babám - dvojičkám, ktoré med ani do úst nedajú. Použili sme na dochutenie čajíkov a za nás 👌.
  • Sladučký
  • Super konzistencia
lllinda  4. máj 2022

Výborný jemný med

Úžasný med, ľahký, jemný, na vianočku síce príliš tekutý ale neodradilo ma to, použila som ho aj do domácej jogurtovej zmrzliny a bola to topka.
  • Jemný, žiadna umelá príchuť, veľmi príjemná chuť
  • Príliš tekutá konzistencia
ladystibs  2. máj 2022

Agátový medík

Výborný med. Tekutý, krásnej vône a chuti. Vyhovuje mi, že je tekutý, pretože ostatné medy po krátkej dobe stuhnú. Tento som naliala rovno do cesta. Použila som ho ako “lepidlo” ale aj sladidlo. Alebo len tak počas dňa, keď potrebujem troška cukru, alebo na chlebík, či vianočku. 😀
  • Tekutý
  • Sladučký
  • Zlatý
54tinka54  2. máj 2022

Lahodný

Medik nám chutil, bol krasne tekutý, má svetložltú farbu, sladký tak akurát.
  • Príjemná nepresladená chuť
  • Žiadne som nenašla
1mimka18  27. apr 2022

Medík

Med bol na naš vkus sladši ako bezne medy, inak chutovo fajn a vonia uzasne.
  • Zlozenie
  • Priliš sladký aj na med