Čokoládový puding dmBio

dmBio čokoládový puding (3 x 55 g) s jemným kakaom a tmavou čokoládou je skutočným pôžitkom. Vyznačuje sa extra čokoládovou chuťou či už ho podávate teplý alebo studený. Ponúka jemnú, ale napriek tomu výraznú chuť, ktorá poteší vaše chuťové poháriky. Môžete ho dochutiť ovocím a poliať sirupom. Ideálny tip na rýchly a chutný dezert ku káve alebo pre vašich priateľov.

Kde kúpim čokoládový puding dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s čokoládovým pudingom dmBio

Máš skúsenosť s čokoládovým pudingom dmBio?
tinibini  10. máj 2022

Úžasný puding

Tento puding odporúčam všetkými desiatimi, je super čokoládový. Chutil nám všetkým doma. Okrem kakaa obsahuje aj kúsky čokolády, čo je úplne super. Určite ešte kúpime.
  • Bio produkt
  • Super chuť
  • Kúsky čokolády
siska1994  7. máj 2022

Skvelá extra kakaocá chuť

Puding je jemne horkastý koli vysokému obsahu kakaa agassi viete si to ukorigovať cukrom … my sme ho slávili úplne máličko ☺️
  • jemná extra kakaová chuť
  • jemne horkastý
shisha211  4. máj 2022

Odporúčam

Puding príjemne prekvapil. Keďže momentálne držím bezmliečnu a bezvaječnú diétu, tento vegan puding ma potešil. Miesto klasického mlieka som pridala mandľové nesladené mlieko, tiež značky dm a dve polievkové lyžice cukru.

Určite si tento puding kúpim aj nabudúce !!
  • Skvelá chuť
  • Čokoládovo najčokoládovejši
  • Veganský produkt
  • Veľké balenie
  • Rýchlo zustol
  • Prijala by som aj iné príchute
  • Ťažšie sa vymiešal
ro_manka  4. máj 2022

Ozaj čokoládový

Do čokoládových pudingov zvyknem pridávať čokoládu a štipku soli pre zvýraznenie chuti. Do tohto som zámerne nedala nič navyše a vôbec mu to nechýbalo. Pri odporúčanom množstve cukru by som sa pokojne držala spodnej hranice, nech je viac cítiť tú čoko chuť. Puding sme robili do silikónových formičiek, lebo dcérka miluje tú “bábovičku”. Ak máte radi redší, odporúčam pridať viac mlieka, než je v návode.
  • Výrazná čoko chuť
  • Dobre stuhne vo formičke
  • Trochu ťažšie sa mi rozmiešaval metličkou oproti iným pudingom
haidi  3. máj 2022

Čoko puding

Čokoládový puding zvykneme kupovať u nás pravidelne. Túto značku sme skúšali prvý krát a veľmi som bola zvedavá na jeho chuť.
Priznám sa, ja osobne pudingy moc nezvyknem prisladzovať počas prípravy, no tu som musela, nakoľko mi puding prišiel horký. Pri daľšom raze som ho osladila a hneď bola chuť lepšia☺️.
Manželovi veľmi chutil.
  • Výrazná chuť čokolády
  • Na môj vkus dosť hustý
domi_ch  2. máj 2022

Extra čoko

Zvyknem kupovať tiež extra čokoládový puding, ktorý doma všetci zbožňujeme. Povedala by som, že sú si veľmi podobné, len tento ma výhodu, že je ešte aj Bio 😊.
S jahodami je to topka 💪.
  • Nie je príliš sladký
  • Výrazná čokoládová chuť
lllinda  2. máj 2022

Nadšená celá rodina

Puding na výbornú a výraznú čokoládovú chuť, krásne vôní po čokoláde už pri varení. Robila som hneď dvojitú dávku a bol to dobrý nápad, pretože všetci u nás doma puding milujú a ani tento nebol výnimka. Ci uz teply alebo za studena, u nás sa osvedčil.
  • Čokoládová výrazná chuť a vôňa
adula3334  1. máj 2022

Výborná chuť

Pudingy nerobievam často, deti ich neobľubujú a keď už, tak siahnem po vanilkovom. Keďže sa doma zjavil tento a chcela som, nech ochutnajú všetci, poliala som ním klasickú bublaninu. Koláč sa zjedol na posedenie, takže chutil aj puding. Výborná chuť, hustý, stačí málo cukru.
1mimka18  24. apr 2022

Velmi chutný

Puding je silno kakaový, dala by som aj viac cukru 😀 ale my sme na sladké. Chutovo super.
  • Zlozenie
  • Chut