Denkmit nature prací gél na farebnú bielizeň

Denkmit nature prací gél, 1,265 l – zaistí hygienicky čistú a ekologickú domácnosť. Prací gél na farebnú bielizeň intenzívne čistí farebnú bielizeň a chráni farby a vlákna textílií. Účinné zloženie s formulou proti fľakom pôsobí do hĺbky vlákien a odstraňuje aj odolné škvrny. Je šetrný k životnému prostrediu, účinný aj pri nízkych teplotách prania, už od 20 °C.

Kde kúpim Denkmit nature prací gél na farebnú bielizeň?

Hodnotenia a skúsenosti s Denkmit nature prací gél na farebnú bielizeň

Máš skúsenosť s Denkmit nature prací gél na farebnú bielizeň?
zuzanars  23. sep 2022

Prací gél Denkmit

Prací gél Denkmit ma nesklamal, mala som už česť ho vyskúšať. Za mňa je super aj jeho balenie. Myslím, že sa stane súčasťou našich pracích zvykov, pri dvoch deťoch sa toho neperieme.
  • Jemná vôňa
  • Balenie
mravenek  19. sep 2022

Výborný na farebnú bielizeň

Perfektný na farebnú bielizeň, aj bez použitia aviváže krásne voňala a bola čistá.
  • Odstránil nečistoty
luma1  19. sep 2022

Perfektný prací gél 🙏

Tento prací gél ma veľmi milo prekvapil. Vonia úžasne, perie úžasne, pre mňa top. Odteraz prechádzam naň, moc ďakujem 🙏.
lienka525  18. sep 2022

Prací gel

Prací gel u nás ostáva. Príjemná vôňa, dobrá konzistencia a prádlo bolo čisté. Určite spravi takú istú robotu ako drahšie prostriedky. Len odporúčam kúpiť najprv vo fľaške lebo dávkovanie z tohto doplňujúceho bolo pre mňa trošku nešikovné.
  • Z tohto doplnkového balenia bolo dávkovanie tažšie
ludik3  17. sep 2022

Skvelý výrobok

S pracím gélom som spokojná, príjemne prekvapil. Podobne ako ostatné výrobky Denkmit, je vynikajúci prostriedok do domácnosti, šetrný k prírode, peňaženke a nakoniec aj k bielizni.
  • Dostatočne hustý
  • Účinný aj pri nižších teplotách
  • Skvelé balenie s úchytom
  • Balenie pri recyklácii dokonca šetrí miesto v nádobe
katkaseiner  16. sep 2022

Testovačka s denkmitom

Tento produkt som vyskúšala ako druhý v poradí a popravde som mala trochu strach. Sni nie z toho, že je eko, ale celkovo vôbec. Napriek tomu som bola ale príjemne prekvapená. Výsledná vôňa nie je rušivá, chýba mi však dávkovač s ktorým by som presnejšie nadávkovala prostriedok na pranie.
  • Skvelé balenie
  • Vôňa prekvapila
  • Chýba dávkovač
12barbara  14. sep 2022

Vitaj do rodiny!

Tak som pred dvoma týždňami privítala tento prírodný prací gél a zaradila som ho k ostatným členom mojej pracej výbavy. Musím povedať, že výzvu zvládol na moje prekvapenie dobre. Prešiel aj zatažkávacími skúškami v podobe fľakov na veciach, čo deti doniesli z prázdnin u starých rodičov. Má bezfarebné gélové zloženie s príjemnou vôňou, ktorú cítim aj dlhšie po opratí. Balenie má praktický úchyt na vrchu. To,že je šetrný k prírode, je veľkým plusom v našej eko domácnosti.
  • Bezfarebné gélové zloženie
  • Šetrnosť k prírode
  • Praktický úchyt na vrchu
blbovina  30. aug 2022

Spokojnosť

Na farebnú bielizeň super. Trocha som mala obavy, no zbytočne.
  • Príjemný
  • Šetrný
cajomila  15. aug 2022

Kúpený, vyskúšaný...ale nenaplnil očakávania

Gél som kúpila hlavne kôli tomu, že je Eco.Co sa týka prania, tak z môjho pohľadu perie dostatočne účinne.
Ale vec ktorá mi na ňom vadí je jeho vôňa...ale toto je veľmi individuálne kritérium + ja som na vône veľmi citlivá, takže nemusí mať každý rovnaký problém.
Cena je OK.