Denkmit Pro Climate prostriedok na umývanie riadu nature Ultra

Denkmit nature Pro Climate prostriedok na umývanie riadu, 500 ml – má obzvlášť vysokú schopnosť rozpúšťať tuky a účinne čistí váš riad aj použitím studenej vody. Za studena aktívna, vysoko koncentrovaná formula s obnoviteľnými surovinami a vysokou účinnosťou voči mastnote spoľahlivo čistí váš riad a odstraňuje zaschnuté nečistoty. Vaše hrnce, príbory či poháre budú žiarivo čisté a krásne lesklé bez minimálnej stopy na životnom prostredí.

Kde kúpim Denkmit Pro Climate prostriedok na umývanie riadu nature Ultra?

Hodnotenia a skúsenosti s Denkmit Pro Climate prostriedkom na umývanie riadu nature Ultra

Máš skúsenosť s Denkmit Pro Climate prostriedkom na umývanie riadu nature Ultra?
mravenek  19. sep 2022

Boj proti mastnote

Ľahko odstránil odolnú mastnotu aj pri nižšej teplote vody. Navyše má zvláštnu vôňu, ktorá je pre mňa príjemná.
  • Odstránil mastnotu
  • Výborný aj pri nižšej teplote vody
erikaka  19. sep 2022

Prostriedok na riad

Prostriedok na riad príjemné vonia, stačí ho malé množstvo, dokonale odstraňuje mastnotu.
  • Dobrá konzistencia
  • Jemný k pokožke
zuzanars  18. sep 2022

Prostriedok na umývanie riadu

Denkmit Pro Climate prostriedok na umývanie riadu nature Ultra ma úplne neohúril.
Veľmi penil a na opláchnutie som minula veľa vody. Za studena mi neodmastil plastovú misku.
  • Veľmi penil
  • Za studena neodmastil
lienka525  18. sep 2022

Umývanie

Čistiaci prostriedok značky Denkmit tiež u nás ostáva. Síce toto doplňujúce balenie bez prvej a hlavnej fľašky má ťažšie dávkovanie, ale zas je super, že nemusíte stále nové a nové fľašky kupovať, ale stačí len toto a prelejeme do fľašky. Čo sa týka účinku, tak je porovnateľný s drahším. Jemná a nevtierava vôňa a pre mňa dôležitá účinná pena, ktorá vyčistí a vydrží.
  • Pena
  • Doplnkové balenie má pre mňa ťažšie dávkovanie
zufka10  15. sep 2022

Hustý ekoprostriedok na umývanie riadu

Tento saponát som skúšala už aj dávnejšie a po technickej stránke je výborný. Pení akurát, je hustý a teda dlho vydrží. Na mastnotu je veľmi účinný a nerobí problém ani mojej atopickej pokožke. Cena je prijateľná a teší ma, že je to chémia do domácnosti ekocharakteru. Jediné, čo mne prekáža, je na môj vkus vtieravá vôňa.
  • Je to ozaj hustý prípravok
  • Dlho vydrží
  • Efektívne zatočí s mastnotou
  • Príliš výrazná vôňa
12barbara  14. sep 2022

Spokojnosť

Za dva týždne používania sme si doma "ekojar" veľmi obľúbili. Nakoľko máme koreňovú čističku vyhladávame len prírodné prostriedky do domácnosti a tento prostriedok na umývanie riadu spĺňa naše požiadavky na celej čiare. Už malé množstvo stačí na vyčistenie mastných hrncov. Skvelo pení, vôňa je jemná, nevtieravá a čo oceňujem najviac, že po umývaní riadov som nemala vysušené ruky. Vyčistil aj sklokeramickú varnú dosku po vysmážaní. Určite zaraďujeme do nákupného zoznamu. Jediné čo by som mu vytkla je, že v mokrých rukách sa ťažšie manipuluje s obalom, šmýkal sa mi🙈.
  • Super pení
  • Nevysušuje pokožku
  • Šetrný k prírode
  • Ťažšia manipulácia pri mokrých rukách
andy57  8. sep 2022

Prostriedok na umývanie riadu

S prostriedkom od DM som spokojná, príjemne vonia, je taký jemný a stačí ozaj málo prostriedku.
  • Jemný
  • Voňavý
  • Šetrný
  • Zatiaľ žiadny
jennyska  7. sep 2022

Umyje, odmastí a není třeba velkého dávkování

Umývam s ním nádobí už druhý týden a jsem opravdu spokojena. Nemusím používat velké množství na to, abych umyla vše ve drezu a dosáhla i potřebné pěnivosti. Stačí větší kapka a hotovo. Na jeden krát odmastil i plech po vepřové pečeni 💪🏼. A co se jeho vůně týče, je celkem fajn.
  • - Přijemná vůně
  • - Dobrá konzistence
  • - Umyje a odmastí
  • - Šetrný k přírodě
blbovina  30. aug 2022

Skvelý pomocník

Prekvapilo ma, že sa s ním super umýva. Umyla som aj linku a zostala som milo prekvapená.
  • Šetrný
  • Jemný
  • Príjemný
cajomila  16. aug 2022

Spokojnosť s produktom

Tento saponát soľná všetko čo má prostriedok na umývanie riadu spĺňať.
Pení dostatočne dobre ale zároveň nie prehnane, účinne odmastňuje a príjemne vonia.