Detské špaldové pizza tyčinky dmBio

dmBio detské špaldové pizza tyčinky (80 g) sú vhodné pre deti od 3 rokov. Majú vynikajúcu jemnú chuť a chrumkavú konzistenciu, čo ich predurčuje na chutnú desiatu alebo olovrant. Do chrumkava pečené pizza tyčinky sú ideálnym občerstvením doma aj na cestách a výletoch. Použité suroviny pochádzajú z bio dynamického poľnohospodárstva a sú spracované bez pridania cukru alebo aróm. Pizza tyčinky sú chrumkavou pochúťkou pre celú rodinu.

Kde kúpim detské špaldové pizza tyčinky dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s detskými špaldovými pizza tyčinkami dmBio

Máš skúsenosť s detskými špaldovými pizza tyčinkami dmBio?
valeriusk  4. júl 2022

Šmakocinka

Výborná pochúťka na kočikovanie a prechádzky! Chuť dobrá … akurát do rúčky:) Chutilo to dokonca aj nášmu tatovi.:) Výhodou je, že je bez umelých prísad a bez prídavku cukru. Pozdáva sa nám to!
  • Bez cukru
  • Bez konzervantov
  • Rýchle zbaštenie …
  • Málo kúskov
diaalex  26. jún 2022

Potešenie aj pre veľkých

Chuť týchto tyčiniek nás opantala. Chutila nielen 2r ale aj mne s mužom. Má super pizzovú chuť.
  • Pizzová chuť
  • Veľkosť tyčinky
  • Aj dlhšiu dobu po otvorení majú rovnakú chuť
  • Veľkosť balenia
talianocka11  17. jún 2022

Jemne štípu ak zjete viac

Keďže moje deti ešte nemajú 3 roky, zjedli sme ich s manželom 😊 Do detskej rúčky sú akurát. Milo ma prekvapili v tom, že nie sú veľmi aromatické. Cítiť hlavne špaldovú týčinku a trošilinku pizzovú príchuť. No keď som ich zjedla viac, už som cítila jemné štípanie na jazyku. Čiže ak deti neoblubujú štipľavé, nedala by som zjesť viac ako 2-3 tyčinky.
  • akurát do ruky
  • dobrý snack
  • jemnučká chuť pizze
  • pri zjedení väčšieho množstva trochu štípu
zuzincek  14. jún 2022

Chutná slaná pochutina pre deti

Testovali sme na návšteve viacerí. Deťom chutilo, my dospelí by sme ešte dokorenili, ale keďže je to určené deťom, chuť je primeraná vekovému odporúčaniu. Za nás spokojnosť. Čítala som aj zloženie a nie je tam nič, čo by mi nejak prekážalo.
monika_bub  8. jún 2022

• Pomerne bez chuti
  • Vhodné od 3 rokov
slnecnica1990  7. jún 2022

Od 3 rokov 🙈

Tyčinky su velmi chutné, chrumkavé.. voňajú úplne po pizze...No sú od 3 rokov a náš nezbedník má len 1,5 r a takéto miluje, čiže som mu dala a veru pýtal jedno za druhým...
  • Malé kúsky, čiže vhodné do rúčky
  • Malé balenie
kikulamikula  23. máj 2022

Kúpila som omylom

Uvedené malými písmenami, že je produkt vhodný od 3+. Jemne pikantné.
  • Veľkosť vhodná do detskej ruky
  • Pikantné
  • Malým označenie, že je produkt vhodný od 3+
majkabambulik  23. máj 2022

Malo muziky za vela penazi

Su dobre, ale za taku cenu, aku pytaju by som cakala vacsi objem, taky nafuknuty balicek, aby to vyzeralo, ze rodic kupuje viac pre dieta.
  • rychly snack pre vrestajuce dieta v obchode, no velmi nechutia
  • nejako nechutia
  • maly objem