Fisher-Price Little People Farma

Prasiatko má narodeniny a chce to osláviť! So súpravou zvieratiek Little People® Caring for Animals Farm od Fisher-Price® pre deti sa malí farmári môžu starať o svojich zvieracích kamarátov.

Vďaka tomuto akčnému setu môžu batoľatá pomáhať farmárom starať sa o všetkých svojich zvieracích priateľov a počúvať pri tom zábavné pesničky, zvuky a frázy a spoznávať čísla, farby, zvuky zvierat.

Táto súprava Little People obsahuje vzdelávací obsah Smart Stages™ doprevádzaný svetlami, hudbou, zvukmi a zábavnými aktivitami pre deti.
Malí farmári môžu stláčaním tlačidiel aktivovať zvuky, frázy, svetlá, piesne a zábavné akcie.

Set je vhodný pre deti od 1 roka.

Hovorí česky, slovensky, poľsky, maďarsky a anglicky.
Batéria: 2x AA.

Kde kúpim Farmu Little People?

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Little People Farma

Máš skúsenosť s Fisher-Price Little People Farma?
zazikk  20. okt 2022

Zvuková farma s farmárom a so zvieratkami

Krásna veľká farma s 3 úrovňami hrania podľa veku dieťatka bola našim okamžitým favoritom medzi hračkami. Rôzne zvuky, pesničky a aktivity ako kŕmenie prasiatka, koníka a kravičky mrkvou a kukuricou, ustajnenie zvieratiek, pomoc sliepočke pri liahnutí vajíčok a najmä zábava s farmárom pri prepadávaní cez dvere a pri starostlivosti o zvieratká, zabavia deti na dlhú dobu, a to nielen tie mladšie, ale veľa zábavy si užijú i starší či dokonca dospeláci, aspoň u nás doma 🙂. Bonusom je možnosť zvoliť si jazyk výberom zo 4 možností. Vyššia cena, avšan investícia do tejto hračky sa naozaj oplatí.
  • 3 úrovne podľa veku dieťatka
  • učí deti zvuky zvieratiek, počítanie, farby
  • učí deti starostlivosti o farmárske zvieratká
  • hrá veselé pesničky
  • väčsie, dobre uchopiteľné zvieratká, postavička farmára a krmivo, bez obáv z prehltnutia
  • stále nové možnosti hrania
99martina99  25. máj 2022

Veľmi pekná interaktívna hračka pre najmenších

Na základe upútavky tu na Mk som na Vianoce kúpila pre drobca farmu. Veľmi sa vyhral. Chytľavé pesničky, krásne zvieratká...
gurka12  13. mar 2022

Veselá farma

Naša najobľúbenejšia hračka. Dcéra si ju zamilovala v materskom centre, kde sa sňou hrávala a museli sme ju kúpiť aj domov.
  • Velmi pevny plast, vydrží ozaj všetko pri deťoch
  • Pekne prepracovaná aj farma aj zvieratká
  • Trochu vyššia cena, ale zase za tu kvalitu to stojí
gabikacs11  4. feb 2022

Zábava na dlhšiu dobu

Farma od Fisher-Price je zábavná a náučná hračka, dcérka (16m) má ju 3 mesiace a môžem si povedať že nebol ešte deň keď by sa snou nehrala 😊.Hneď ju zaujali krásne zvieratká ktoré sa dajú ľahko uchopiť do malej rúčky😊.Veľké plus je že každé zvieratko má svoj peliešok.Farma hra zábavné a náučné pesničky ktoré zamilujú všetky deti 🥰.Moja dcérka vždy natom dobre zábava aj tancuje pirotm😁.
  • Možnost nastavanie 5 jazykov
  • Krásne 4 zvieratká +figúrka farmár, dajú sa ľahko uchopiť a vyberať a tak umiestňovať zvieratká .
  • Nastavenie 3 úrovni podľa veku dieťatka.
  • Dá sa ľahko zložiť a preniesť ho kamkoľvek.
  • Pri tejto hračke som nenašla žiadne nedostatky.
  • Možno dakomu môže prekážať výšia cena.
gabikacs11  3. feb 2022

Zábavné hranie na dlhšiu dobu

Hovoriacu farmu máme doma už 3 mesiace a môžem si povedať že zatiaľ neprešiel deň kedy by dcérka stým nechcela hrať .Dcérka má 16 mesiacov a farmu má veľmi rada ,tým že ona miluje zvieratá ,preto farma je ideálna hračka preňu 😊Je to veľmi zábavna a náučná hračka, detičky naučia veľa nových slov a pritom dobre zabavia a zaspievajú krásne pesničky.
  • Možnost nastavanie 5 jazykov
  • Krásne zvieratká, ktoré dá dajú ľahko uchopiť ,dajú sa premiestňovať.
  • Každé zvieratko má svoj peliešok
  • Náučné a zábavné.
  • Dá sa zložiť a jednoducho preniesť.
  • Je to väčšie preto zaberá viac miesta.
  • Ako nedostatok vidím že sa nedajú ktomu dokúpiť iné zvieratká.
isabellaa  28. jan 2022

Pre viacero detí 🤩

Syn (16mesiacov) dostal farmu na vianoce. Avšak hrá sa s ňou aj takmer 4 ročná, pospevuje pesničky, robí asistentku bratovi.
Malého baví zvoniť na zvonček, dáva jesť koníkovi mrkvu a ja si zatiaľ vypijem nerušene kávu. Zvieratká sú veľké, čiže viem, že sa mu nezmestia do úst, žiadne malé dieliky. S hračkou sme všetci spokojní.
  • Upúta deti rôzneho veku, u mojich takmer 1,5 a 4 roky.
  • Nastavenie jazyka.
  • Krásne zvieratká, ktoré sa dajú skvelo uchopiť.
  • Brala by som možnosť dokúpenia zvieratiek: kohút, kuriatka, kozička.
  • Väčšia hračka a tým pádom zaberá viac miesta.
domichrumi  11. jan 2022

Vymakaná farma

Farma si naše deti získala hneď ako sa u nás doma ocitla. Je síce na prvý pohľad väčšia avšak na to že je to kvázi domček s figúrkami sa dá veľmi ľahko preniesť a umiestniť hoc aj na policu :) Rôzne figúrky zvierat vedia deti vybrať a premiestňovať, taktiež každé zvieratko má svoj peliešok. Frama s deťmi komunikuje. Stačí ak stlačia veľký červený gombík a farma začne svietiť, spievať alebo "farmár" rozpráva rôzne frázy :)
  • možnosť nastavenia 5 jazykov
  • nastavenie 3 úrovní podľa veku dieťatka
  • obsahuje množstvo figúrok, ktoré sa dajú vyberať a premiestňovať a tak umožňujú voľnú, otvorenú hru
  • dá sa zložiť a jednoducho preniesť
  • cena je síce vyššia, ale rozhodne stojí za to :)