Fisher-Price Ťahací telefón

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

Slúchadlo je káblom pripojené k telefónu, takže sa nemôže nikam zatúlať.

Táto hračka podporuje skoršie rozvíjanie detí, ktoré tak môžu získať množstvo výhod!
Farebný číselník zoznamuje deti zábavnou formou s počtami od 1 do 9 a pomáha precvičovať ich jemnú motoriku. Vstávanie a ťahanie telefónu zas pomáha rozvoju hrubej motoriky.
Jasné farby a zvuky hračky stimulujú zmysly detí.
Vhodné pre deti od 1 roka.

Kde kúpim ťahací telefón od Fisher-Price?

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Ťahacím telefónom

Máš skúsenosť s Fisher-Price Ťahacím telefónom?
sendyle  18. dec 2022

Kamarat na ihrisko aj do postele 🤣

Moja mala ked toto dostala tak sa z toho tesila, ze aj stym spavala a to hovorim bez srandy. Musel nas telefon sprevadzat pri vsetkom pri papani, kuoani, hrani, vyletoch a nakoniec aj snou spinkal. Semtam ju chyti nostalgia a vyberie si to a par dni ma znova take ako kedysi. 🙂 U nas vsetkymi 10timi odporucam 👍
tehulkaaa1986  18. dec 2022

Konečne sa hrá sama 🤗

Od kedy kupil moj brat mojej dcerke ,ine nerobi ako to taha po dome za snurocku,dava si sluchadko k uchu a vytaca si cisielka.....vie sa stym pekne vyhrat
  • Jednoduchost
  • Vyhratie
  • Trošku krátka šnúrka
valeria198655  18. dec 2022

Telefón (ťahací)

Synček sa s ním hrá, naučil sa pomocou neho ako sa má používať ozajstný telefón, vyvoláva babke, hovorí haló, haló
rea13  18. dec 2022

Fisher telefón

Túto hračku dostal náš synček na Vianoce, keď mal 2 roky. Hračka sa mu na prvý pohľad zapáčila, Všade ju za sebou ťahal a skúšal vytáčať čísla na telefóne.
  • 1. Zaujímavá hračka
  • 2. Ťahanie za šnúrku
  • 3. Zvuky pri vytáčaní čísel
  • 4. Blikajúce očká
  • 1. Krátka šnúrka
katus97  19. okt 2022

Spokojnosť

Veľká spokojnosť s touto hračkou.
Malý sa s nou zahrá, telefonuje, vodí ho za sebou.
  • Ľahká umyvatelnost
  • Otočné očká
blen  19. okt 2022

Spokojnosť

Je to pekná a dobrá hračka (veľa vydrží) 😇. Deti sa tešia z nej. Škoda že nemá zvuk. A má krátku šnúrku.
  • Povrch sa dobre umýva
  • Zabaví aj staršie deti
  • Krátka šnúrka
  • Možno keby ešte aj vyzváňal bolo by to lepšie
sunibrutal  7. sep 2022

Super hračka

Máme síce starší model, ale stále super. Moji chlapci to rád ťahali hore-dole po celom dome 🙂 a samozrejme sme aj telefonovali babke, dedkovi 💕😁 teraz sú už na to veľký, e pre malé deti super zábava.
  • Milý design
  • Klasika v modernejšej podobe
  • 2 v 1
  • Trošku krátka šnúrka na ťahanie
dominika0503  26. máj 2022

Dobrá

Veľmi milá hračka, dcérka so synčekom sa s ňou dodnes hrajú, napriek tomu, že dcérka má 5 rokov, vie sa s ním stále hrať. Buď ju využívajú ako hračku na ťahanie alebo telefonujú s ním ☺️ Dve hračky v jednom.
rossen  26. máj 2022

Telefón Fisher price

Náš malý nás rád napodobňuje keď telefonujeme tak táto hračka je jedna z najobľúbenejších. Krásne farebná, za mňa bod že ľahko umývateľná,šnúrka je trocha kratšia,
  • Super na jemnú motoriku.
  • Zmurkajuce očká
  • Ľahko umývateľný
  • Drnčanie
  • Mala šnúrka
sofinka1301  25. máj 2022

Telefon

Dcérke sa začal páčiť telefón po dlhšej dobe. Momentálne lieta po dome keď ho zbada
  • Farebný,
  • Telefón na tahanie
  • Rapotanie,
  • Pohyblivé ocka
  • Krátka šnúrka na tahanie
  • Krátka šnúrka na sluchatku
tenderka  25. máj 2022

Obľúbená hračka

Syn ťahá telefón za sebou ako sme my kedysi ťahali kačičku. Baví ho, že telefón pri ťahaní rapká a klipká očami. Tiež skúša vytáčať čísla
  • rapká pri pohybe
  • klipká očami
  • vytáčacie koliesko tiež drnčí pri vytáčaní
  • krátký kábel od slúchatka
nininka123  25. máj 2022

Zábavný

Spokojnosť nadmieru. Synčeka veľmi baví :)
  • - farebný
carodejka89  23. apr 2022

Veľmi milá, farebná hračka

Kúpena bola pre dcérku, ktorá sa s ňou veľmi rada hrá i keď má už 3 roky
  • Farebná
  • Ľahko sa s ňou manipuluje
  • Umyvateľná
  • zatiaľ žiadne
wawusha  22. apr 2022

Stále baví

Prvý telefón nášho malého. A stále ho baví.
  • Umývateľny
  • Vynikajúci na jemnú motoriku
  • Nerozbitný
  • Pozor na šnúrku na ťahanie, hrozí omotanie okolo dieťaťa pri manipulácii bez dozoru.
martina2ve  22. apr 2022

Haló kto je tam?

Myslím, že tento milý telefónik od Fisher-Price nikdy nestratí svoje čaro, je to úžastná hračka pre maličké deti, ktoré su zvedavé. Vždy bol a vždy bude veľmi atraktívny, vrelo odporúčam všetkymi desiatimi👍🏻👍🏻👍🏻
  • Jednoduchý
  • Ľahký
  • Pestrý
  • Neviem
andrea0710  22. apr 2022

Krásny 🙂

Našu dcérku zaujal na prvý pohľad a to už nebola bábätko, každopádne sme z obchodu neodišli bez neho.Na tejto hračke sa jej páči číselník, možnosť ťahať, slúchadlo, farebnosť, zvuky.Je to určite jedna z najhranejších hračiek u.nás 🙂
  • Farebnosť
  • Je ľahučký
  • Zaujímavý pre deti
  • Číselník sa ľahko používa aj detskými prštekmi
  • Dá sa ťahať
  • Číselník sa časom častým používaním pretočil a už nefunguje na 100%,no vo funkčnom stave vydržal ozaj dlho.
janka565  21. apr 2022

Super

Ťahací telefón je u nás jedna z najobľúbenejších hračiek. Určite odporúčam kúpu.
lufinka83  20. apr 2022

Tahaci telefon

Tahaci telefon je u nas top hracky. Maly sa snim prehraje aj pol dna. Za mna super.
jana  20. apr 2022

Hracka telefon

Telefon dostal syn ked zacal chodit pred takmer 10 rokmi. Myslim, ze to bola jeho prva hracka na tahanie. Momentalne sa s nim hrava nasa coskoro trojrocna dcera a stale sa ho nevie vzdat. Je to jedna z hraciek, ktore sme si nechali, ze sa raz zidu a urobili sme dobre.
  • kratka snurka
laurika173  20. apr 2022

Veľmi milá hračka 😊

Hrával sa s ním môj starší syn a teraz ho dostal aj drobec. Za mňa pekná farebná hračka, ktorá deti zaujme..
  • Pekne spracovaná
  • Veselé farby
  • Zvuky
  • Prijala by som dlhsiu šnúru na ťahanie
ursulienka1  20. apr 2022

Telefón

Krásny, farebný, ľahký zaujímavé zvuky
  • Krátky kábel
visi1006  31. mar 2022

Za mňa môžem len odporučiť.

6 ročná dcéra sa s ním ešte stále hrá. Využíva ho keď sa hrá na doktorku a pacientov a treba volať o pomoc ci radu.
mslt  24. mar 2022

Ťahací telefón Fisher Price

Tento telefón sme dostali do daru. Dcéru hneď zaujalo farebné prevedenie a roztomilá tvár. Môžem povedať, že tak ako sa s sním vyhrala staršia, tak sa sním zabaví aj mladšia dcéra. Je to vďačná hračka a svoje postrehy (+; - ) som zhrnula nižšie v bodoch.
  • - vyzváňacie zvuky
  • - milé farebné prevedenie
  • - pohyblivé očká
  • - farebný otáčavý číselník
  • - hračka vhodná aj pre mladšie deti ako 12 mesiacov
  • - šnúrka na telefóne by mohla byť dlhšia, inak žiadne nedostatky
veroxy  15. mar 2022

Velmi vdacna hracka

Dieta sa s hrackou velmi dlho zabavi.
Spokojnost.
melipe  11. mar 2022

Perfektná hračka

Telefon sme používali na motoriku i ako autíčko
  • rozvýjajúca motoriku
zuzulet  28. jan 2022

Veľká spokojnosť

Neter (1rok) bola z vianočného darčeka nadšená, telefón vydáva zvuky, žmurká a môže si ho ťahať za sebou, čo je veľká zábava.
Odporúčam:slight_smile:
  • telefón má pekný dizajn
  • očká žmurkajú
  • vydáva zvuk