Kapsička babylove bio banán & višňa v jablkách s müsli

Bio kapsička s príchuťou banán a višňa v jablkách s müsli (100 g) je ovocný príkrm vhodný pre vaše dieťa už od jedného roka. Obsahuje 100 % ovocia s jablkovým a banánovým pyré v bio kvalite z ekologického poľnohospodárstva. Ovocný príkrm z jablkového a banánového pyré so šťavou z višní a celozrnnými obilnými vločkami je ideálny ako pochúťka na desiatu, olovrant, sladký dezert po hlavnom jedle alebo na cesty.

Kde kúpim kapsičku babylove bio banán & višňa v jablkách s müsli?

Hodnotenia a skúsenosti s kapsičkou babylove bio banán & višňa v jablkách s müsli

Máš skúsenosť s kapsičkou babylove bio banán & višňa v jablkách s müsli?
petra0801  4. júl 2022

Maškrta do rúčky

Malému táto kombinácia moc nechutila. Jediný komu chutí je stredný syn.
teuflerin  27. jún 2022

Skvelá desiata

Tak za nás jednoznačne spokojnosť, babylove kapsičky u nás idú denne, vždy musím mať zo dve po ruke. A táto novinka s vločkami je super. Pre nášho jedáka by sa zišla verzia XXL balenia, aby som nemusela nosiť viaceré 🤭. Vyhovuje mu aj konzistencia, aj chuť bola OK.
  • Skvelá kombinácia, ktorá zasýti
  • Nám by sa zišlo naopak väčšie balenie 😂
diaalex  26. jún 2022

Mňamka na ráno

Mojej 2r dcérke som to ponúkla na desiatu a v momente bolo po nej. Nasýtilo ju to a páčila sa jej farba balenia.
  • Hustejšia
  • Výborná chuť
  • Ľahké uchopenie
  • Nahradí raňajky
  • Malé balenie
petra0801  18. jún 2022

Kapsička do rúčky

Môj ju ochutnal hneď ako došla a chystali sme sa von,tak že táto príchuť mu nesadla lebo bola trochu kyslejšia ale za to stredný syn ju bez problémov do jedol. 😅
talianocka11  16. jún 2022

Odporúčam

Ideálna desiata cestou domov, napríklad z ihriska, keď nemá umyté ruky. 🙂
Dcérke tieto kapsičky veľmi chutia. Škoda, že nie je aj väčšie balenie. Pokaždé to vcucne za pár pár minút. 😀
  • Bio
  • Mohlo by byť aj väčšie balenie
zuzincek  14. jún 2022

Chutná kapsička vhodná aj na cesty

My sme na cestu ani nestihli vziať, ako ju dcéra uvidela, okamžite sa na ňu vrhla. Máme s týmito kapsičkami už skúsenosti a skúsili sme už všetky príchute. Môžeme len odporučiť, sú vynikajúce.
  • Akurát množstvo
  • Bio
  • Super na cestu
slnecnica1990  12. jún 2022

Chutné

Chuťovo super, len je moc hustá a veľmi kašovitá na náš vkus. Inak čo sa týka uhlu pohľadu, pre deti je to super, len ten môj nerád také husté a moc mixované. 😂🤣
  • Kombinácia ovocia a musli
  • Podľa mňa dosž husté