Kešu nápoj Natur dmBio

Pripravte si s dmBio Natur kešu nápojom (1 l) lahodný kešu drink! Môžete ho podávať čistý alebo dochutený koreninami či ako miešaný nápoj. Vďaka svojej jemne sladkej chuti je vhodný k dezertom, ku krupicovej kaši, pudingu či müsli. Kešu nápoj obsahuje len čisto rastlinné zložky, je vyrobený zo zložiek, ktoré prirodzene neobsahujú laktózu a mliečnu bielkovinu.

Kde kúpim kešu nápoj Natur dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s kešu nápojom Natur dmBio

Máš skúsenosť s kešu nápojom Natur dmBio?
23lenka  9. máj 2022

Kešu drink

Uz som testovala viacero mliek, nakoľko rada experimentujem. Tento drink je konzistenciou myslím mlieko skôr nízko tučné. Mne osobne drink chutil s pudingom a trošku prisladený.
Samotná chuť bola výrazná, kešu bolo cítiť dosť, ale mňa tá chuť neoslovila. Nenaliala by som si len tak do pohára.
  • Výborný do pudingu
  • Chuť kešu
  • Podobné mlieku
  • Samostatne mi nechutilo moc
romci22  7. máj 2022

Kesu drunk

Na prve ochutnanie celkom fajn napoj,rozoznatelna chut kesu orieskov. Ale vyskusali sme ho ako smothie s jahodkami a cucoriedkami. Poviem vam uplna mnamka,zdrava mlska ktora chutila aj nasej malej princeznej. Vrelo odporucam,urcite vyskusam este ako puding ci krupicu 😜😋
  • Prijemna orieskova chut
popalopa  7. máj 2022

Kešu mliečko

Mnohých ľudí zaujme na tomto obale názov,iný sa zase pozrú hneď na výživové hodnoty. Mňa zaujala najmä vôňa a chuť ktorá nebola taká výrazná ako pri iných sladených nápojoch. Vo vôni bolo jemne cítiť kešu oriešky,No pri chuti sa to stratilo . Skúsila som výrobok kombinovať s rôznymi ceráliami alebo ho použiť do Smoothie. Vrelo odporúčam pre tých ktorý nehľadajú príliš sladené nápoje.
  • Nie až tak sladký
ladystibs  6. máj 2022

Mňam kešu mlieko

Sama by som si to mlieko asi nekúpila. Ale bola som milo prekvapená. Kto ma rad kešu oriešky, obľúbi si aj toto mlieko. Bolo fakt chutne na 2. Pokus 😀 Prvý hlt bol šokantný. Som zvyknutá na “sladké, ochutené” mlieka. Ale dala som mu šancu a dala som si ho ako chutný nápoj len taký čistý. Potom sme si ho s dcérkou dali spolu s cerealiami. Keďže oni boli sladké. Spolu s nesladenym kešu nápojom sa to vyrovnalo. A ešte mi trocha zvýšilo do lievancov namiesto klasického mlieka. A boli výborne. Nakoľko tento nápoj nie je taký vodnaty, ale hustejší. Takze určite si ho ešte doprajeme. 🙂
  • Vegan
  • Krémová konzistencia
  • Pripomínalo mi skutočne mlieko
  • Super zloženie
  • Eko bio raw 😀
  • Možno by som ho ochutila vanilkou pre výraznejšiu chuť
ro_manka  5. máj 2022

Parádna náhrada

Rastlinných mliek máme vyskúšaných veľmi veľa, možno aj všetky na našom trhu dostupné. Toto kešu má hustejšiu, krémovejšiu konzistenciu s miernou príchuťou kešu orieškov, ktoré sú už samé o sebe dosť chuťovo nevýrazné. Hodí sa určite do kaší, pudingov, na pečenie. Do varenia som neskúšala, ale išla by som aj do toho. Proste všade, kde chcete mať ten feeling plnotučného mlieka. Moje deti si ho vypýtali aj len tak do pohára a v pohode ho vypili. Ja by som si ho asi samé nedala, ale tak ja by som si zas nenaliala ani kravské, tak neviem, či som dobrý porovnávač :D. Zloženie má tiež pekné, žiadne škroby, hovadinky, ako to býva pri niektorých populárnych značkách 🥴.
  • Konzistencia podobná plnotučnému mlieku
  • Chuťovo nevýrazné (čo môže niekto vnímať aj ako negatívum, vlastne)
  • Pekné zloženie
  • Nenašla som žiadne
lllinda  4. máj 2022

Alternatíva mlieka do jedál

Len na pitie to nie je až tak môj favorit, na ovsenú kašu som ho ale využila do poslednej kvapky. Príjemná oriešková chuť, trochu vyšší pomer tuku, ale nie je to nič tragické.
  • Veľa bielkovín, dobrá náhrada klasického mlieka
  • Vyššie percento tuku, nevhodný do kávy
domi_ch  4. máj 2022

Relax

Nezvykneme kupovať rastlinné vegánske mlieka, u nás fičí 3,5% kravské. Skúsila som toto a zostanem pri tom kravskom 😅.
Ale či už pre vegánov, vegetariánov, či ľudí s intoleranciou na kravské mlieko je to podľa mna super vec 😊.
Brácho je vegetarián ale zvykne si kupovať rastlinné mlieka , tak mu ho zabalím domov , ten sa mega poteší 😄.
  • Oriešková chuť
  • Slabá chuť mlieka
tatiana269  24. apr 2022

Kešu nápoj DMBIO

Veľmi chutný nápoj, prirodzene sladký, hustý, dobrá farba. Mám skúsenosti s mnohými vegan nápojmi, nakoľko som abkm. Tento som použila do pudingu. Puding chutil jemno, mal dobrú konzistenciu.
  • Farba
  • Hustota
1mimka18  22. apr 2022

Kešu

Chuti troška jak po sóji, je dobry s ranajkovou kašou alebo miesto mlieka do pudingu, ciste je samo o sebe nic moc.
  • Zlozenie
  • Fádna chuť