Kokosovo-kakaová nátierka dmBio

dmBio kokosovo – kakaová nátierka (200 g) je krém s vysokým podielom agávovej šťavy je ideálny na raňajky ako nátierka na pečivo, ako náplň do koláčov a sladkých pokrmov. Presvedčí vás svojou nezameniteľnou chuťou a sladkou arómou.

Kde kúpim kokosovo-kakaovú nátierku dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s kokosovo-kakaovou nátierkou dmBio

Máš skúsenosť s kokosovo-kakaovou nátierkou dmBio?
23lenka  9. máj 2022

„Nutelová" nátierka

Nuttelová nátierka ako ju nazvali moje deti, ktoré ju chodili vyjedať potajomky lyžičkou. Fakt jedna z najlepších aké sme doma mali. Chuť kokos a kakao je moja obľúbená. Nátierka nie je presladená, vhodná na raňajky na toast teplý s mliekom. Deťom veľmi chutila
  • Výborná chuť
  • Nie moc presladená
  • Malé balenie
siska1994  7. máj 2022

Kokos a kakao najlepšia kombinácia !

Toto bola kombinácia do ktorej som vkladala veľké nádeje … a oplatilo sa ! skvelo vyladená chuť. Nič zbytočne presladene
  • vyladená chuť
  • nepresladené
  • roztierateľnosť
adula3334  6. máj 2022

Nátierka

Nátierka nám bohužiaľ nechutila, ja som hlavný lyžicový vyjedač podobných pochutin iných znaciek, tato konkrétne mi ale len tak neulahodila. Pre mňa mastná, lepkavá. Skúsime inú príchuť.
Na vafliach sa zjedla
  • Mastná
ro_manka  6. máj 2022

Veľká dobrota

Táto nátierka bola z celého balíčka najväčšie prekvapenie a stala sa mojim favoritom. Z kombinácie kokos kakao som nikdy nebola unesená, asi preto som ju v DMke vždy obchádzala a keď tak siahla po vanilkovej verzii. Od teraz to bude naopak, lebo mi nenormálne zachutila. Asi je to tou šťavou z agáve, ktorú parádne cítiť v základe. Inak už nátierka nie je dosladzovaná ničím iným. Takže aj zloženie poteší. Použila som ju aj na pečenie, aj na rannú vianočku a zvyšok som vyjedla len tak lyžicou, priamo z pohára. Veľká dobrota, určite odporúčam vyskúšať
  • Parádne vyladená chuť
  • Krásne zloženie
  • Rôzne použitie v kuchyni
  • Malý pohár 🤭
shisha211  4. máj 2022

Vegánska maškrta

Túto nátierku som v drogérii zahliadla, no kúpila som si inú príchuť. Preferujem skôr vanilku, no keď som ochutnala kakao, chutilo skvele. Oceňujem, že je pre vegánov. Ja som ju jedla pri tv len tak lyžičkou, dávala som si ju na piškóty a do pudingu :).
Odporúčam tieto vegánske produkty.
  • Výborne zloženie
  • Zahustené s agávovou šťavou
  • Vhodná pre vegánov
  • Chutí výborne aj samostatne
  • Prijala by som väčšie balenie
  • Keď je v chladničke, ťažšie sa natiera
lllinda  4. máj 2022

Určite si ju kúpim znovu

Milujem kombináciu kokos - čokoláda, takže pre mňa výborná nátierka, či už na vianočku alebo prídavok do ovsenej kaše. Deti si ju tiež obľúbili, nemá príliš prerážajúcu chuť iba jednej zložky, čo je veľmi fajn. Je tam cítiť aj kakao aj kokos.
  • využitie na čokoľvek
  • príjemná chuť a vôňa
  • kokos-čoko je dokonalá kombinácia
  • nenašla som žiadne
54tinka54  2. máj 2022

Mňam

Nátierku sme zjedli behom dvoch dní, jej chuť je návyková 🙂. Chutí super na chlebíku, ale hodí sa aj do palaciniek.
mamkaveronika  27. apr 2022

Jemná pochuťka

Aj keď naša mala nemoze často čokoládu pre ekzém tak toto bolo tak jemne ze za lyžičku neuškodí ani jej,priam si tu chuť vychutnávala. Nebola lepkava ako poniektore nutelove nátierky skôr ako kokosové maslo s výbornou chuťou kakaa...mňamka vhodná aj pre deti do školy jemne sa natiera a dobre chuti ...
1mimka18  21. apr 2022

Boli sme prekvapení

Natierka ma uzasnu vôňu , zlozenie ale vhodna skôr do kolača , nie ako natierka. Je dost akoby mastná a hlavne presladená.
  • Voňa
  • Zlozenie