Lieskovcová nátierka dmBio

dmBio lieskovcová nátierka (400 g) to sú pražené oriešky, jemné kakao s prímesou Bourbon vanilky, ktoré dodávajú krému jedinečnú arómu. Táto pochúťka je ideálna ako nátierka na chlieb, lievance, múčniky alebo palacinky.

Kde kúpim lieskovcovú nátierku dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s lieskovcovou nátierkou dmBio

Máš skúsenosť s lieskovcovou nátierkou dmBio?
micinka1981  7. máj 2022

Lieskovcová nátierka

Nátierka je na mňa dosť skadká a chýba mi v nej výraznejšia kakaová chuť. Prekáža mi v nej palmový tuk, ktorý by sa dal nahradiť iným, zdravším tukom.
Má hladkú a ľahko rozotierateľnú konzistenciu. Bola som prekvapená, že moje deti moc neohúrila. Natreli sme ju na rožok a použila som ju do Muffin.
  • Ľahko sa rozotiera
  • Kto má rád sladšie nugety, príde si na svoje
  • Palmový tuk
  • Dosť sladká
mravenek  7. máj 2022

Lahodná dobrota

Opäť sme testovali na deťoch aj na nás 🙂 Mňa oslovila výrazná chuť aj dobrá konzistencia. Deti a manžel frflali že je málo sladká 😄 u nás veľmi tieto produkty nejdú na odbyt a preto som použila na koláčiky.
  • Konzistencia
romci22  7. máj 2022

Lieskovcova natierka

Tato natierka ma prekvapila uzasnou chutou a nie az takou sladkostou co som ocenila,kedze prehnane sladke veci tohto typu nemusim. Je krasne jemna a lahko rozotieratelna,za mna zatial jedna z tom sladkych natierok na palacinky. Zatial sme ju otestovali len na chlebiku,ale aj tato kombinacia je super.
  • Palmovy olej
balintovaveronika  6. máj 2022

Test lieskovcovej nátierky dmBio :)

Táto nátierka je úplne iná ako ostatné , ktoré sme zvykli kupovať. Nie je cítiť nejaké umeliny. Po ochutnaní samozrejme na lyžičku a zjesť :) cítiť chuť lieskovcov a kakaa, ktorá je výrazná. Má dobrú konzistenciu,farbu. My ju len odporúčame spoločne s deťmi :)
  • - chuť lieskovcov a kakaa
  • - farba a konzistencia krému
  • - je to bio produkt
ro_manka  5. máj 2022

Oriešková klasika

Chuťovo veľmi fajn, výrazne oriešková. Nie je veľmi presladená, aj konzistencia super. Na víkendové ráno poteší :). Mne osobne dosť prekáža palmový olej v zložení (aj keď je z ekologického poľnohospodárstva).
  • Výrazná oriešková chuť
  • Zloženie (až na ten palmový olej) veľmi príjemné
  • Hladká krémová konzistencia, dobre sa natiera
  • Palmový olej
lllinda  2. máj 2022

Chutná orieškova nátierka

Krém je hustý ale nie je to na škodu, do ovsenej kaše je to perfektný doplnok. Výborná, nie príliš presladená chuť. Jednoznačne som veľmi pozitívne prekvapená. Vysoký podiel lieskovcov bohužiaľ zatienuje vysoký podiel tukov v zložení.
  • Jemná, nie príliš presladená chuť
  • Vysoký podiel lieskovcov
  • Vysoký obsah tuku
domi_ch  30. apr 2022

Lepšia voľba

Oproti “čokoládovým nátierkam” , ktoré zvyknem kupovať ma aj menší obsah cukru na 100g , čiže za mna super voľba.
Dali sme si na palacinky , každý si pochvaľoval 😅💪
  • Lieskovcová chuť je naozaj veľmi výrazná
  • Zdravšia verzia
1mimka18  29. apr 2022

Orieskova natierka

Ma vyraznu orieskovu chut , super na chlebik ci na palacinky. Je sice sladsia , ale to vacsina tych bio veci je dost presladenych sme zistili.
  • Lahko sa natiera
  • Orieskova chuť
  • Zlozenie
  • Dost sladká
sebona  29. apr 2022

Skvelá nátierka s výrazne orieškovou chuťou

Táto nátierka má hladkú konzistenciu, dobre sa roztiera a má skvelú orieškovú chuť. Výborná na sladké spestrenie jedálničku.
  • Ľahko sa roztiera
  • Výborná oriešková chuť