Ošetrujúci olej na holenie alverde Pro Climate

Alverde NATURKOSMETIK Pro Climate ošetrujúci olej na holenie, 100 ml – je ideálny na obzvlášť jemné oholenie citlivej pokožky bez použitia vody. Zaisťuje jemné a hladké oholenie. Receptúra s vitamínom E a trojitým komplexom organických olejov z vlašských orechov, rakytníka a sójového oleja navyše šetrne a hladko ošetruje pokožku. Produkt bol vyrobený ekologickým spôsobom a ekologická stopa bola udržiavaná na minimálnej možnej úrovni. Zvyšné vplyvy na životné prostredie boli kompenzované, a preto sa holiaci olej považuje za environmentálne neutrálny produkt.

Kde kúpim Ošetrujúci olej na holenie alverde Pro Climate?

Hodnotenia a skúsenosti s ošetrujúcim olejom na holenie alverde Pro Climate

Máš skúsenosť s ošetrujúcim olejom na holenie alverde Pro Climate?
zuzanars  23. sep 2022

Olejový zázrak

Na olej na holenie Alverde Pro Climate som sa veľmi tešila.
Nevedela, som čo od neho čakať. Zaujala ma príjemná vôňa, jemná konzistencia, ale zasa naopak vadí mi mastná žiletka.
  • Vhodný na suchú pokožku
  • Mastná žiletka
mravenek  19. sep 2022

Moja láska

Perfektný produkt na holenie. Najmä "tam dolu". Ja som si ho úplne zamilovala. Pokožka zostala hladká a vôňa je top.
  • Pokožka sa ľahko holí
  • Zostáva jemná
  • Nádherná vôňa
luma1  19. sep 2022

Olej

Tento olej mňa ako ženu moc neohúril, som zvyknutá na holiace peny, ale manžel si ho na holenie brady pochvaľuje 😊.
eddrienna  13. sep 2022

Olejové prekvapenie

Tento olejový zázrak stál za skúšku. Ja som ho vyskúšala s vodou aj bez vody, no a musím zhodnotiť, že olejové zloženie s ktorým najprv chĺpky oholíš a následne ten olej tvoju pokožku zvláčni a dodáva jej lesk a veľmi dobrú farbu, je za mňa super.
Čo by niekto bral ako výhodu je malé šikovné balenie, pre mňa tak vhodné na dovolenku. Ja tú veľkosť balenia beriem skôr ako malé mínus.
  • Spratné - cestovné balenie
  • Šetrenie vody
  • Jednoduché použitie
  • Malé balenie
puskaruka  13. sep 2022

Suché holenie

Nemôžem odporučiť, lebo s ním nie som vôbec spokojná.
  • Suché holenie
  • Prijemná vôňa
  • Šetrí vodu
  • Upcháva žiletku
  • Ťažšie sa holia chĺpky
  • Veľmi mastný
jennyska  11. sep 2022

Menší spotřeba vody, avšak vůně oleje nic moc

Na holení používám většinou tuhé mýdlo, žádné pěny ani oleje, ty spíše až po holení. Tento olej jsěm ale chtěla vyzkoušet, jak to půjde. Nohy jsem si jemně natřela, avšak olej s chloupky podle mě dost ucpával holící strojek, sem - tam jsem musela použít i malý kartáček na jeho vyčistění. Po oholení jsem si i tak umyla nohy, necítila jsem se úplně komfortně jen s olejem a namazala jsem si je tělovým nugátovým máslem. Navíc mi trošku vadila i vůne oleje… Stálice to nebude, ale sem - tam ho ještě použiju.
  • Rychlá aplikace
  • K suchému oholení ok
  • Menší spotřeba vody
  • Vůně
  • Olej může ucpávat strojek
andy57  8. sep 2022

Olej na holenie

Tento produkt som vyskúšala ako prvý. Používam len penu na holenie, tiež z DM, olej je na mňa veľmi mastný. Skôr sa mi pozdáva, keď ho aplikujem po holení, má krásnu jemnú vôňu, stačí ho ozaj málo.
  • Krásna vôňa
  • Jemný
  • Super na suchú a podráždenú pokožku
  • Stačí aplikovať malé množstvo oleja
annagerbova  19. aug 2022

Teraz som kúpila súper