Profissimo kefa na umývanie riadu nature

Profissimo nature kefa na umývanie riadu, 1 ks – precízne čistenie panvíc, hrncov a riadu nebude žiadny problém! Guľatá kefa má vďaka drevenej rukoväti prírodný dizajn. Vaše riady jednoducho zbaví nečistoty. Pomocou závesného zariadenia ju navyše môžete prakticky uložiť a kefa bude môcť zároveň odtiecť. Kefu jednoducho vyčistíte v umývačke riadu.

Kde kúpim Profissimo kefu na umývanie riadu nature?

Hodnotenia a skúsenosti s Profissimo kefou na umývanie riadu nature

Máš skúsenosť s Profissimo kefou na umývanie riadu nature?
zuzanars  23. sep 2022

Profissimo kefa na riad

Krásny dizajn kefy Profissimo zláka hádam každého. Nielenže dobre vyzerá, ale aj poslúži na čistenie zaschnutého riadu.
Za mňa je negatívum, že kefky sa všeobecne potom zle čistia.
  • Krásny dizajn
  • Zlé čistenie štetiniek
mravenek  19. sep 2022

Namiesto drátenky

Výborný pomocník pri umývaní riadov. Odstráni pripečené časti a navyše je vhodný aj do umývačky.
  • Odstráni nečistoty
  • Vhodný do umývačky
nikolasamolej  19. sep 2022

Drevená kefa Profissimo

Za mňa je táto kefa na čistenie riadu super 👌🏽.
Vyhovuje mi, že je drevená a nie plastová, takže sa tak rýchlo nezlomí. Ďalšie plus sú prírodné štetiny, ktoré sú dosť hrubé a tvrdé. Za mňa naozaj výborný produkt.
  • Výrobok z dreva
  • Prírodný dizajn
  • Prírodné štetiny
  • Dlhá rúčka s očkom na zavesenie
  • Ťažšie sa čistí od nečistôt
katkaseiner  18. sep 2022

Kefka na umývanie riadu

Skvelý tvar kefky oceňujem, zrejme ju nezlomím tak rýchlo ako plastovú. Pri umývaní riadu sa dá super využiť, nakoľko nemám mastnotu a zbytky jedál v ruke ale na kefke. Ešte keby sa trochu jednoduchšie čistila..
  • Drevená
  • Šikovná
  • Pohodlná
  • Trochu prácne čistenie
lienka525  18. sep 2022

Upratovanie

Kefka na čistenie riadu je dobrý pomocník. Okrem čistenia fľašiek alebo zaváraninových pohárov je super aj na hrnce a riad. Ja som ale využívala na fľašky a skúsila som aj hrniec, keď som robila krupicu. Vyčistiť som vyčistila, ale tým, že má štetinky, tak ostalo aj v kefke a musela som čistiť aj kefku. Čistenie v myčke som neskúšala 🤷.
tenderka  17. sep 2022

Kefka pomocníčka

Kefka s rúčkou je skvelý vynález, človek nemá ruky od čistenej mastnoty ako keď sa používajú drôtenky. Po použití sa dá zavesiť a pekne sa uschne. Krásny udržateľný drevený dizajn sa hodí do každej domácnosti, nebojím sa zlomenia ako pri plastovej kefe.
  • - Rúčka na kefe
  • - Drevený dizajn
  • - Závesný háčik na konci
  • - Umývanie v umývačke riadu
  • - Nič
ludik3  16. sep 2022

Super pomocník v kuchyni

Veľmi dobrý pomocník na znečistené povrchy v kuchyni. Ja som vyskúšala kefku na zasušenú čokoládu na doske na krájanie a plastovej tácke po grilovačke.
  • Pekne vyčistí
  • Povrch nepoškriabe
  • Dobre sa drží v ruke
  • Drevená rúčka
  • Štetinky sa ťažšia vymývajú
puskaruka  13. sep 2022

Výborný pomocník na hrnce a panvice

Kefa má hrubé štetiny, ktoré hravo odstránia zaschnuté zvyšky z panvice a hrncov, ale aj z roštu grila.
  • Hrubé štetiny
  • Pevná rúčka
andy57  8. sep 2022

Kefa na umývanie riadu

Väčšinou používam klasické hubky na umývanie riadu. Kefu som vyskúšala, ale nie som s ňou nejak stotožnená. Skúsim jej ešte dať šancu a začnem ju používať.
  • Taká akurát do ruky
  • Dá sa čistiť v umývačke
  • Pevná
  • Nie som zvyknutá na kefy, skôr na hubky.
cajomila  15. aug 2022

Skvelá pomocníčka

Kefka je nielen Eco ale aj ultra štýlová ( fakt pochválilo mi ju niekoľko žien).
Soľ a všetky kritériá - je pevná ( všetky jej časti držia spolu veľmi pevne), je účinná, má dlhú životnosť, je Eco a dokonca má aj šmrnc.