Profissimo suché hubkové utierky

Profissimo suché hubkové utierky, 4 ks – sú vyrobené zo 100 % obnoviteľných surovín. Presvedčia vás 15-násobnou absorpciou vody a špeciálnou nasiakavou schopnosťou. Sú odolné voči roztrhnutiu a oderu. Rozmer utierok je 17 x 20 cm.

Kde kúpim Profissimo suché hubkové utierky?

Hodnotenia a skúsenosti s Profissimo suchými hubkovými utierkami

Máš skúsenosť s Profissimo suchými hubkovými utierkami?
zuzanars  23. sep 2022

Utierok v domácnosti nikdy nie je dosť...

Samozrejme aj tieto utierky u nás našli ohlas. Kto takéto utierky používa, tak vie, že utrú asi hocijakú špinu, sajú vynikajúco. Jednoducho sa čistia, aj keď tá svetlá farba je háklivá. Zaujalo ma, že je možné pranie aj v umývačke riadu.
  • Perfektne sajú
  • Svetlá farba
amel  19. sep 2022

Savé utierky

Keď sa mamočia, sú úplne hebké a príjemné na dotyk.
Utriete s nimi čokoľvek - prach, špinu, rozliaty tanier na stole.
Sú skutočne úžasne savé.
Velmi sa mi páči fakt, že ak nepoužívate saponáty, sú biologicky odbúrateľné.
  • Savá
  • Mäkká
  • Biologicky odbúrateľná
mravenek  19. sep 2022

Na všekto

Výborný pomocník na všetky každodenné nehody. Pri troch deťoch využitie nepredstaviteľné.
  • Výborná savosť
  • Netrhajú sa
  • Odolné
erikaka  19. sep 2022

Utierky

Výborný pomocník v domácnosti nielen pri čistení a upratovaní, ale hlavne, keď sa v domácnosti niečo rozleje. Čo sa mi na nich najviac páči je to, že sú opakovateľne použiteľné tým, že sa dajú prať.
  • Možnosť prania
  • Nezapáchaju
  • Dobre sajú
  • Svetlá farba
tenderka  17. sep 2022

Nič lepšieho som nemala

Bio rozložiteľné a navyše extra savé utierky, to je to, čo mi doma chýbalo. Keď sa niečo rozlialo, čo sa pri troch deťoch stáva neustále, klasické látkové utierky nestačili a papierových utierok sa minulo veľmi veľa. Zato táto savá utierka vysaje všetku tekutinu, či už čaj, polievku alebo mlieko, hocičo. Ľahko sa opláchne a preperie vo vode s troškou saponátu a znova je pripravená na použitie. Dokonca som ju ani nestihla namočiť pred použitím, hneď vysala rozliatu polievku.
  • - Biologicky rozložiteľné
  • - Extra savé
  • - Dajú sa opakovane používať
  • - Vysajú tekutinu, aj keď sú suché
  • - Nič
katkapetko  15. sep 2022

Utierky s pridanou hodnotou

Suché hubkobé utierky používam asi od kedy mám vlastnú domácnosť. Tieto Profissimo majú pridanú hodnotu - sú biologicky odbúrateľné a prateľné. Výrazný rozdiel v savosti oproti bežným som nespozorovala. Hodnotím ich pozitívne a kúpim ich opäť miesto tých obyčajných.
  • Biologicky odbúrateľné
  • Prateľné
  • Dobrá savosť
guiseppinka  13. sep 2022

Utierky

V momente ako som otvorila balíček a našla tieto utierky, tak aktuálne používané leteli do koša a nahradila som ich touto novou. Bola som na me veľmi zvedavá. V podstate som nezistila nejaký veľký rozdiel v savosti v porovnaní s tými, ktoré som používala. Čo však oceňujem je, že sa dajú vyprať - ja som ich skúšala v umývačke, do práčky som ich nedala, lebo som si vždy spomenula, až keď práčka končila. Myčka ich vyčistila, takže sa dajú dlhšie používať. Na foto sú pred a po vypratí.
  • Eko zloženie
  • Možnosť prania
  • Svetlá farba, tak na nich vidno rýchlo, že sú špinavé
patrik353  29. aug 2022

Perfektne sajúce rozložiteľné utierky

Perfektne sajúce biologicky rozložiteľné utierky vhodné najmä do kuchyne. Utierky sú hygienické a nezapáchajú. Je potrebné ich najskôr namočiť. Veľmi dobré na utieranie okolo drezu, sporáka, keď vám kvapne na linku...
  • perfektná savosť
  • nezapáchajú
  • biologicky rozložiteľné
  • prírodný materiál
  • dobrá cena
  • pred použitím treba namočiť
katarina111  29. aug 2022

Perfektné!!!

Prišiel mi testovací balíček z DM s troma produktami. Ako prvé som hneď skúsila tieto utierky. Ich hlavnou prednosťou je, že sú po vyžmýkaní ľahulinké a naozaj sa s nimi super utiera. Majú vysokú nasiakavosť a aj keď utriete niečo mastné, veľmi ľahko sa to dá z utierky odstrániť "jarovou" vodou. Dajú sa oprať, čiže sú použiteľné viackrát. Po tejto skúsenosti iné používať ani nebudem a to už som toho vyskúšala veľa :-) Maximálne odporúčam, kúpu určite neoľutujete. Dala by som za tento produkt aj 10 hviezdičiek!
  • vysoká nasiakavosť
  • dajú sa oprať