Profissimo utierka z bambusu a mikrovlákna

Profissimo utierka z bambusu a mikrovlákna, 2 ks – účinne čistí povrchy v domácnosti aj bez použitia chemických prípravkov. Vďaka jedinečnej štruktúre bambusového vlákna majú vysokú úroveň absorpcie oleja a vody a odstraňujú aj tie najmenšie nečistoty. Zmes bambusu a mikrovlákien zaisťuje zvýšený čistiaci výkon, takže čistenie je možné vykonať bez chemických čistiacich prostriedkov. Sú ideálne na čistenie skla, dlaždíc, plastov, chrómu, nehrdzavejúcej ocele a farieb.

Kde kúpim Profissimo utierku z bambusu a mikrovlákna?

Hodnotenia a skúsenosti s Profissimo utierkou z bambusu a mikrovlákna

Máš skúsenosť s Profissimo utierkou z bambusu a mikrovlákna?
zuzanars  23. sep 2022

Uni utierka Profissimo

S utierkou Profissimo som sa stretla prvýkrát, ale určite nie posledný. Táto utierka musí byť neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. U nás je vždy po ruke a vyleští naozaj všetko bez šmúh a použitia chémie.
  • Univerzálna na všetky povrchy
  • Perfektne leští
tinibini  20. sep 2022

Úžasné

Utierky krásne leštia skoro akýkoľvek povrch. Veľmi dobre sajú vodu.
  • Vysoká absorpcia vody
  • Krásne lešti
mravenek  19. sep 2022

Leštíííím

Tak toto ozaj odporúčam. Poháre sa leskli ako novéééé aj bez použitie chemických prostriedkov.
  • Krásne leštia
lienka525  18. sep 2022

Upratovanie

Leštiaca a čistiaca handrička je super na suché a aj mokré čistenie a leštenie. Handričku som použila na rýchle preleštenie pohárov a taktiež na preleštenie batérie bez použitia čohokoľvek. S čistiacim produktom Denkmit určite top sada na upratovanie.
tenderka  17. sep 2022

Utierka z mikrovlákna a bambusu

Materiál aj vlastnosti mi pripomínajú bežne dostupné "švédske utierky". Dobre sa mi s nimi čistili dlaždice, zrkadlo, sklo a to všetko bez použitia zbytočnej chémie len za pomoci vody.
  • - Čistí len s vodou
  • - Bez chémie
  • - Nič
zufka10  15. sep 2022

Bambusová utierka

Mne nie sú veľmi príjemné na dotyk utierky z takéhoto materiálu, ale nedám na ne dopustiť pri utieraní skla a lesklých povrchov. Bez veľkej námahy vyleštím všetko a nezanechám šmuhy. Rovnako ako iné produkty z DM, aj toto bežne používam, takže viem, že sa ľahko tieto utierky nezničia a dobre znášajú opakované pranie. Cena je tiež fajn.
  • Výborný pomocník na leštenie
  • Čiastočne prírodné zloženie
  • Výdrž
  • Materiál mi nie je príjemný na dotyk
katkapetko  15. sep 2022

Proste utierky

Táto utierka mi neprišla ničím výnimočná. Proste utierka. Je jemná a utiera nečistoty. Žiadne nadprirodzené schopnosti u nej neregistrujem, ale neohúri, neurazí.
  • Štandardná utierka