Raňajková kaša Balance dmBio

dmBio Balance raňajková kaša (500 g) predstavuje hodnotné raňajky a postará sa o svižný štart do nového dňa. Je bohatá na pohánku, prosné vločky a zmes sušeného ovocia ako marhule, jablko a kombináciu hnedých ľanových semien, zemné mandle a pufovaný amarant. Kaša je ideálna ako pochúťka medzi hlavnými chodmi, ako raňajky či ľahšia večera. Môže byť pripravená teplá alebo studená. Spestrite si ju napríklad kakaom, orechmi či škoricou. Chutí skvele a telu dodá všetky potrebné živiny.

Kde kúpim raňajkovú kašu Balance dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s raňajkovou kašou Balance dmBio

Máš skúsenosť s raňajkovou kašou Balance dmBio?
tinibini  10. máj 2022

Je to divné

Ja osobne nevyhľadávam raňajkové kaše, ale tejto som dala šancu. Skúsila som teplú verziu s mliekom. Podľa mňa to žiadnu chuť nemá okrem výraznej chuti ovsených vločiek, čo ja nemám rada. Po odstátí 5 - 8 min ako je uvedené na obale, mala kaša divnú konzistenciu a stala sa z toho mazľavá hmota, po ktorej vám ostanú tvrdé kúsočky niečoho (asi mandlí) medzi zubami. Ochutnali sme to s mužom a po jednej lyžičke sme si povedali, že toto jesť nebudeme.
  • Zdravá kaša
  • Divná chuť a konzistencia
menoruze  8. máj 2022

Bezlepková

Kaše máme ako rýchle raňajky pred školou a škôlkou skoro denne a táto deťom chutila s mliekom a troškou medu. Mne sa zdá jej pohánková chuť dosť výrazná, no neprekáža mi to, chuťovo mi pripomína naklíčené obilniny. Zvlášť oceňujem zloženie bez lepku a cukru.
  • bio zloženie
  • bez lepku
  • bez cukru
  • neprekysľuje tráviaci trakt
  • malé balenie - štyria sme ju mali na dvakrát
  • cena
siska1994  7. máj 2022

Mňam !

Osobne nemusím vôbec takéto kaše avšak táto prijemne prekvapila … rýchla príprava na doladenie stačil banán a hotovo !
  • chuť
  • rýchlosť prípravy
ro_manka  4. máj 2022

Extra rýchlovka

Kaše jeme každý deň. Ja sa s nimi rada vyhrajkám. Namáčam obilniny, dlhšie ich vyváram, zdobím serepetičkami.. Táto kaša je pre tých, ktorým sa nič z toho nechce 😬. Okrem obilnín obsahuje aj semienka, oriešky a sušené ovko, teda prakticky všetko. Príprava je extra rýchla, ako aj pri iných instantných kašiach. Dobre chutí s použitím Kešu mlieka, ktoré má hutnejšiu, krémovejšiu konzistenciu. Takto spolu im to ozaj ladí :). Navrch možno ešte kvapku oleja a hotovka. Deti ju jedli len takto, ja som sa ešte pohrala so serepetičkami 😋.
  • Zloženie, v ktorom je zastúpené všetko
  • Rýchlosť prípravy
  • S vhodným mliekom chutí dobre aj bez dosladzovania
  • Chuťovo menej výrazná
jennyska  4. máj 2022

Neoslní, neurazí...

Kaše je u nás na snídani každodenním jídlem - či už u dětí anebo u nás, rodičů. Děláme si různé kaše, a tak jsme chtěla vyzkoušet tuto z DM Bio. Musím ale říct, že tak, jak je manžel s dětmi "kašový", tak tady jsme zůstali spíše zklamaní. Je pravdou, že jsem kaši zkusila zadělat teplou vodou a chuť teda nic moc. Kdybych do ní dala rostlinné mléko, jako to dělám vždy u všech jiných kaší, možná by to pomohlo, no vycházela jsem z toho, že to sušené ovoce v ní situaci zachrání... nezachránilo. Nevadí.

Doladila jsem ji tedy čokoládovým máslem, kokosem a brusinkami, ale i tak jsem s ní bojovala. Do dalšího pokusu s rostlinným mlékem jsem byla příliš odrazena...

Stálice to u nás sice nebude, ale jiným DM kaším věrni zůstaneme.
  • Zajímavé složení několika různých zrn.
  • S vodou absolutně žádná chuť, musí se "dochutit".
  • Některé zrnité částečky byly i po 10 minutách velmi tvrdé.
lllinda  2. máj 2022

Rýchle zdravé ranajky

Táto raňajkovať kaša je dobrou voľbou pre tých, čo potrebujú rýchle raňajky. Výborná kombinácia s čerstvým ovocím. Chuť ma ničím extra neprekvapila ale ani nesklamala. V každom prípade je chutnejšia v kombinácii s mliekom ako s vodou. Bohužial majú celkom vysoký podiel cukru v zložení.
  • Rýchla príprava
  • Zdravá alternatíva raňajok
  • Vysoký podiel cukru
1mimka18  29. apr 2022

Raňajky ako lusk

Kasa je uplne super na ranajky s ovocim a medikom pripadne cokoladou. Zdrave a chutne ranajky u nas zatial top.
  • Zlozenie
  • Kus zrnitá ale to nevadí až tak
sebona  29. apr 2022

Chutná kaša s ľahkou prípravou

Kaša mala u nás najväčší úspech rozdrobená v teplom mlieku s ovocím. Chuť je veľmi jemná, žiadna zložka zbytočne neprebíja. Konzistencia zostáva aj po odstátí mierne zrnitá, čo napríklad manželovi nevyhovovalo, ale ja s dcérkou sme si pochutili.
Veľkým plusom je prírodné zloženie bez zbytočných prídavných látok.
  • Ľahká príprava
  • Vyvážená chuť
  • Jemne zrnitá konzistencia
alicka_b  21. apr 2022

Výborná

Kašu zvyknem pripravovať na raňajky... teplú... má výbornú jemnú chuť a krémovú konzistenciu.... pripravujem ju v ovsenom alebo mandľovom mlieku DM, a dochutím ovocím a madľovým alebo kešu maslom DM :)