Vlhčené utierky babylove s 99 % vody

babylove vlhčené utierky s 99 % vody (80 ks) sú vhodné pre vaše dieťatko už od narodenia. Jemne čistia plienkovú oblasť a sú tiež vhodné na ruky, tvár i telo. Vlhčené utierky s neutrálnym pH k pokožke majú veľmi dobrú znášanlivosť s pokožkou, sú vhodné aj pre citlivú a na alergie náchylnú detskú pokožku. Neobsahujú žiadne parfumy, farbivá, silikóny ani alkohol. Utierky sú vyrobené z obnoviteľných surovín a 100 % biologicky odbúrateľné.

Kde kúpim vlhčené utierky babylove s 99 % vody?

Hodnotenia a skúsenosti s vlhčenými utierkami babylove s 99 % vody

Máš skúsenosť s vlhčenými utierkami babylove s 99 % vody?
slnecnica1990  4. júl 2022

Jemné

Sú ozaj dostatočne veľké a jemne voňavé, super vlhké. Možno by mohli byť aj viac.
  • Veľké
  • Jemná vôňa
  • Mohli by byť vlhkejšie
tinibini  27. jún 2022

Ak ich nepotrebujete urgentne, sú super

Keďže mám extrémne rýchle dieťa, pri ktorom behom sekundy môže byť všetko od kaka, tak fakt, že utierky sa lepia na seba je pre mňa obrovská nevýhoda. Jednou rukou vybrať naraz iba jednu utierku je prakticky nemožné, ak by sa aspoň odlepili 3 naraz som s tým okej, ale namiesto toho sa cítim ako šašo v cirkuse, ktorý vyťahuje nekonečnú šatku zo svojho vačku...
Samotné utierky sú super. Sú dostatočne vlhké, správne veľké, netrhajú sa, majú super zloženie.
  • Dostatočne vlhké
  • Veľké balenie
  • Dobrá cena oproti podobným utierkam inej značky
  • Pevné
  • Dobré zloženie
  • Utierky sa lepia o seba
  • Uvítala by som lepšie uzatváranie ako lepiacu pásku
diaalex  26. jún 2022

Utierky

Utierky veľmi nepoužívame, ale tieto teda obstáli skúšku na ústach a aj na zadku.
  • Primerane vlhké
  • Veľkosť balenia
  • Veľký podiel vody
zzasb  25. jún 2022

Servítky

Super pohotovostné servítky. Využívame hlavne na cestách a výletoch. Perfektné aj na špinavé ruky, či hygienu detskej prdelky. Deti majú citlivú pleť so sklonom k ekzému, servítky znášaju dobre, čo ma veľmi potešilo. Sú pevné a dostatočne vlhké, sme s nimi spokojní.
  • Pevné
  • Dostatočne vlhké
  • Uvítali by sme aj menšie balenie
kikusq_a18  23. jún 2022

Spokojnosť!!

Utierky boli vhodné aj pre dcérku s veľmi citlivou pokožkou!
  • Krásne vyčistili zadoček
  • Bez parfumácie
  • Veľké balenie
  • Super vlhkosť
  • Lepšie uzatvorenie proti vysychaniu
zuzinkka18  21. jún 2022

99% vody

Máme osvedčenú značku, no dostali sme na otestovanie tieto utierky. Sú fajn, akurát vlhké, bez vôní, vyčistili všetko ako mali. Malé negatívum je že sa ťažšie vyťahujú a nemajú plastový uzáver..určite ich kúpime zas 🙂
  • Bez parfumu
  • Akurát mokré
  • Dobré čistia
  • Nespôsobili reakciu
  • Trošku zle sa vyťahujú
  • Chýba mi plastový uzáver
klaudius810  20. jún 2022

Vlhčené utierky

Používame ich od narodenia, vyskúšali sme viac znaciek, ale tieto sú super že sú bezparfumované a obsahujú 99% vody. Nezaparuje sa riťka. Žiadne začervenania. Akurát vlhké. Len jeden problém zle sa výťahujú. Inak super.
  • Bezparfumované
  • 99% vody
  • Akurát vlhké
  • Zlé sa vyberajú
kristinuhro  19. jún 2022

Super

Vyskúšali sme všetky značky vlhčených utierok s 99%vody, ale zostali sme pri babylove. Používame ich prakticky od narodenia, majú najlepšie zloženie aj primeranú vlhkosť. Tiež považujem za mínus to, že sa ťažšie oddeľujú pri vyťahovaní a uvítala by som lepší uzáver. Dokúpila som jedny babylove sensitive práve kvôli dóze.
  • Primerane vlhké
  • Tažšie sa rozdelujú
  • Chcelo by to lepší uzáver
talianocka11  7. jún 2022

Vlhcene utierky babylove 99% vody

S utierkami som velmi spokojna. Super zlozenie. Ako je zrejme z nazvu, tvori ich z 99-tich % voda. Nie su parfumovane a vlhke su tak akurat. Velmi odcenujem aj material utierky, ktory je hladky a jemny.
Male minus, je to, ze sa horsie vyberaju, no mozno, ked ich uz bude menej, tak to pojde lahsie. Zatvaranie zatial lepi a drzi, kedze je to novy balicek. Uvidim, ci vydrzi az do konca.
  • zlozene hlavne z vody
  • neparfumovane
  • nie su velmi mokre
  • jemny material utierky
  • horsie vytahovanie utierok (su zlepene)
elarika  23. máj 2022

Vlhcene utierky babylove 99% vody

Utierky su urcite lepsie volba ako tie klasicke. Ja preferujem vlhcene utierky s tymto zlozenim. Pri tychto utierkach by som vsak uvitala, keby boli viac vlhcene. Inak super.
  • Zlozenie
  • Uvitala byt som, keby boli viac vlhke
  • Obcas sa prilepuju a vytiahne sa z balenia naraz viac utierok
ivka11to  23. máj 2022

Nase oblubene vlhcene utierky

Tieto utierky kupujeme od zaciatku prave koli tomu, ze neobsahuju vela chemie ani parfum.
Jedina vec, ktora mi vadi je, ze pri vytahovani su utierky dokopy "zlepene", co komplikuje ich vytahovanie po jednom. Su akurat vlhke, spodok nieje premacany. Mozem len odporucit.
  • Bez chemie
  • Bez parfumu
  • Akurat vlhke
  • Pri vytahovani su utierky "zlepene" dokopy, treba ich oddelit druhou rukou