Jakou dvojkombinaci, případně jen hlubokou korbu pro vysoké rodiče a větší dítě?

Zodpovězené
23. dub 2022

Ahoj,

chtěla bych poprosit o pomoc při výběru hlavně hluboké korby, popřípadě dvojkombinace s možností přes adaptéry připojit Cybex vajíčko. Potřebujeme kočárek pro vysoké rodiče a velké dítě, většinou městský terén, odpružení a hlavně, aby to nebyl korýtkový typ, vysoko uložená korba kvůli problémům s plotýnkou. Cenový limit nemáme. U sportovní části ideální dlouhá stříška, úplný leh, otočná sedačka.

Který kočárek splňuje naše požadavky?

Děkuji

Ahoj,

výběr samostatných hlubokých kočárků je bohužel trochu omezený, nabízí je jen pár značek, ale napadá mě například Cybex Priam 4. Jedná se o nejnovější model, který má prostornou hlubokou korbu na výškových adaptérech a je tak ideální pro vyšší rodiče. Dá se zakoupit buď v dvojkombinaci, nebo pouze podvozek (součástí je rám sezení) a zvlášť pak hluboká korba a potah sportovního sezení. Sama jsem měla starší model Cybex Priam 3 a byla jsem s ním moc spokojená. Sportovní sezení patří mezi ty větší, samozřejmost je úplný leh, otočná sedačka, prodlužovací stříška a dále pak nastavitelná rukojeť, prostorný nákupní košík a nádherný design. Kočárek patří mezi ty lehčí kombinované kočárky, je velmi snadno manipulovatelný a složit ho zvládneš jednou rukou.

Dále doporučuji i kočárky značky Moon nebo ABC Design. Více jsem je rozebrala v této otázce v poradně, tak se na ni podívej, třeba Tě některý z kočárků zaujme. 🙂

Konkrétně to jsou tyto modely.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie