Novinky
smajcii
Dnes o 10:19
:bread: vo:egg: bez oleja, pečený v rúre :slight_smile: skúšali ste už? :slight_smile: je supeeer :slight_smile: :slight_smile:
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
Dnes o 10:10 Čítané 5x

Áno je to tak! Vďaka uspávacím hračkám sa už nie jedno bábätko naučilo pokojnejšie a hlavne rýchlejšie zaspať. Fisher-Price má v ponuke hneď niekoľko hracích pomôcok zameraných na pokojné sny. A ja som mala možnosť sa presvedčiť o ich kvalite a účinnosti. Máme doma 3 takéto hračky a preto začnem práve ich popisom.

Projektor s Motýlim kamarátom

Hlavnou časťou hračky je projektor, ktorým môžete dieťatku na stenu premietať nočnú oblohu, alebo nastaviť meniace sa farebné osvetlenie. Projektor ponúka aj množstvo príjemných uspávaniek, zvuky prírody či biely šum. Druhou časťou, je Motýli kamarát v podobe plyšového medvedíka, ktorý môže poslúžiť ako mäkučký mojkáčik. Projektor je vybavený časovačom, ktorým môžete nastaviť premietanie či zvuk na 10, 20 alebo 30 minút. Samostatne môžete spustiť len zvuky prírody/biely šum, uspávanky, projektor nočnej oblohy alebo iba meniace sa svetlo. Pomocou tlačidiel na zadnej časti projektora môžete osvetlenie kombinovať s hudbou a vytvoriť tak drobčekovi to pravé prostredie na pokojné zaspávanie.

Rozkošný medvedík môže odpočívať v projektore, alebo spinkať spolu s dieťatkom v postieľke ako samostatná hračka. Bonusom je aj to, že sa dá vyprať v práčke. Je ale pravdou, že malý plyšáčik Lilku veľmi neoslovil. S projektorom sa však rada zahrá. Sama si ho spustí a sleduje svetielka, alebo si prepína pesničky. K večernému zaspávaniu si zvykneme pustiť zvuky prírody a uspávanie je o niečo rýchlejšie.

Žirafka do postieľky

Žirafka je veľmi mäkučká a hebká. Príjemný materiál na dotyk, čo Lilku nútilo neustále si ju v rúčkach pretáčať a skúmať. Tak ako aj pri ostatných hračkách Fisher-Price aj Žirafka má veľmi pekný a veselý vzhľad. Ak ju dieťatko objíme, alebo ak jej stlačí bruško tak začne svietiť a hrať uspávanky. Dokopy obsahuje 8 pesničiek, čo tvorí 5 minút nepretržitej hudby, ktorá sa pomaličky sama stíši.

Na jej chrbátiku sa nachádza regulátor hlasitosti, ktorým môžete nastaviť hlasitosť uspávaniek. Lilianka už má popočúvaný celý playlist. A myslím si, že jej vyberavé uško si poriadne pošmakovalo. V postieľke zaujato sledovala svetielko, počúvala hudbu a pretáčala si Žirafku z každej strany. Hračka je vhodná od 6 mesiacov a batoliatku vytvorí naozaj milého a príjemného mojkáčika - uspávačika.

Čo môže vaše dieťatko Žirafka naučiť?

- jej mäkké telíčko mu poskytne pocit tepla a bezpečia, pomôže mu lepšie zaspinkať

- Žirafka je ľahká a jemná, jej chytaním si zlepšuje úchop a cibrí hmat

- vďaka príjemnej hudbe a svetielku rozvíja senzorické vnímanie

- Žirafka reaguje na dotyk, vďaka stláčaniu sa zoznámi s príčinou a následkom (stlačím-svieti)

Uspávačik žirafka

Táto jednoduchá žirafka pomôže zaspinkať vášmu drobčekovi vďaka 10 uspávankám, bielemu šumu a zvukom prírody. Navyše hudba a zvuky stimulujú zmysli dieťatka a majú pozitívny vplyv na rozvoj sluchu. Žirafka je veľmi praktická. Môžete ju zavesiť na postieľku, položiť na nočný stolík. Vďaka putku ju viete uchytiť aj na kočík a vyraziť von. Tomuto sa hovorí praktický pomocník pri uspávaní! Žirafku podľa mňa ocenia všetky detičky, ktoré milujú biely šum a radi zaspávajú pri nejakom zvuku. Moja Lilka milovala spinkať v kočíku a k tomu počúvať šum, hluk áut a mesta. Teraz chce spinkať už len v postieľke, ale biely šum ešte stále rada ocení.

Kolotoč na postieľku Motýliky

Tento krásny kolotoč sa skladá z troch častí, ktoré sú aj samostatne využiteľné. Keď je dieťatko staršie môžete projektor odpojiť a uložiť ho na stolík. Taktiež aj kolotoč sa dá odpojiť a umiestniť napríklad na kočík počas prechádzky. Zabaví to dieťatko najmä vo veku, kedy ešte nevie samo sedieť, ani ležať sa mu nechce, a tak troška v tom kočíku vymýšľa. Veselé motýliky upútajú jeho pozornosť a môže sa za nimi naťahovať a chytať ich. Keďže sa jednotlivé časti dajú využiť aj samostatne, môžeme povedať, že tento kolotoč ratsie s dieťatkom a v každom veku ho vie čím si zaujať.

Na kolotoči si aj pomocou ovládača viete nastaviť hlasitosť hudby, svetelný projektor hviezdnej oblohy, biely šum, uspávanky alebo zvuky prírody. Skrátka to, čo vaše dieťatko najviac upokojí a pri čom sa mu najlepšie zaspinká.

Krásne a podrobnejšie recenzie od mamičiek, ktoré testovali Kolotoč na postieľku a aj Projektor s motýlim kamarátom si môžete prečítať TU!

Plyšový hrošík projektor na stenu

Tento Hrošík je taktiež vhodný pre deti už od narodenia. Je plyšový a tak ho môžete položiť rovno do postieľky ako jemnučkého mojkáčika. Na jeho chrbátiku sa nachádza projektor, pomocou ktorého môžete na strope detskej izbičky vykúzliť oblohu posiatu hviezdami. Navyše hrošík taktiež ponúka 30 minút upokojujúcich uspávaniek, bieleho šumu alebo zvukov prírody. Hviezdna obloha, jemné melódie, či biely šum pôsobia relaxačne a drobčekovi  pomôžu sa uvoľniť a pokojne zaspinkať.

Medvedík Butterfly dreams a Uspávacia sovička

Mäkkučký Medvedík s motýlimi krídielkami a tykadlami a rozkošná plyšová sovička fungujú na podobnom princípe ako už vyššie spomínaná Žirafka do postieľky. Ak im stlačíte bruško začnú svietiť a spievať uspávanky.

Medvedík ponúka 30 minút pokojnej hudby, bzučiace zvuky, rytmy pripomínajúce tlkot srdiečka, zvuky prírody alebo len biely šum. Navyše ponúka aj 10 minút príjemných vibrácii, ktoré ak sa spoja s bielym šumom vytvoria perfektnú uspávaciu kombináciu!

Sovička je veľmi jemná a plyšová. Po jej stlačení dieťatku poskytne pohľad na jemnučké svetielko. Vie húkať a hrá 15 minút jemných uspávaniek, ktoré sa postupne stišujú. Navyše nožičky môžu poslúžiť ako hryzátko.

#fisherprice #spanok #hracky #uspavanie #bielysum 

Čítaj celý článok
Hashtagy
#navrh  #bielysum  #uspavanie  #hracky  #spanok  #srdiecka(230)  #navrh(155)  #recenzia(129)  #magio_tv(122)  #billa(117)  #joj(101)  #test_podravka(87)  #tuki_tv(86)  #zenskeveci(82)  #test_fisherprice(69)  #test_martankovia(62)  #ketodiet(60)  #korunny(58)  #test_dm18(58)  #test_kvido(58)  #test_sunarek(57)  #test_crayola(57)  #test_heartandhome(56)  #inspiracia(55)  #starajmesaoseba(52)  #babydove(51)  #test_mistral(43)  #liga_za_dusevne_zdravie(42)  #hipp(41)  #sommama(39)  #test_curaprox2(39)  #dovera(38)  #dm(36)  #pampers(36)  #motivacia(36)  #test_sunar(29)  #test_bioil2(29)  #test_samsung(27)  #fisherprice(27)  #english_myhobby(26)  #test_excimer(24)  #essence_catrice(23)  #test_dm17(22)  #sutaz(22)  #pepco(21)  #konik_testuje(21)  #recepty(14)  #tvormesdetmi(12)  #vylev(12)  #zdravy_zivotny_styl(12)  #ruzovavyzva(11)  #zdraveprsia(11)  #challenge(11)  #gyncare(10)  #magazin(9)  Zobraz ďalšie»
dajana555
Dnes o 10:08
Kočky,idem sa spýtať,pracuje tu niekto v Telekome ako predajca?
Zobraz celú správu
luci74
Dnes o 10:00
:joy::joy:
Zobraz celú správu
mojko92
Dnes o 09:27
Baby čo chystávte pre návštevu? Večer robíme “posedenie pri vine” :smile: príde k nám asi 10-15 ľudí a chcela by som im ponúknuť niečo originálne. Samozrejme budú aj očká, chlebíčky, syr+hrozno ale okrem toho ešte?
Zobraz celú správu
kubko1204
Dnes o 09:26
Môj :angel:
Zobraz celú správu
mishita2401
Dnes o 09:25
Žieny poradite aky typ šiat si obliect na Vianočny ples na ludovu nôtu( program , jedlo aj vyzdoba je tak zamerane) ? Dakujem :wink:
Zobraz celú správu
askimbibi
Dnes o 09:24
Baby potrebujem pomôcť mama išla v noci na záchod a vyplo jej svetlo, myslela že žiarovka sa vypálila. Dávali sme novú a stále nesvieti ale v iných izbách áno čo mám robiť??
Zobraz celú správu
slza1
Dnes o 09:23
Už to vypuklo :heart_eyes: medovníčky :heart_eyes::yum:
Zobraz celú správu
mishita2401
Dnes o 09:23
Ahojte. Poradite ako piect bravcovu panenku? Chcem ju najskor na panvici zatiahnut ale na kolko stupnov nastavit ruru, ako dlho ju piect aby bola prepecena( koli detom) ale zaroven az je fajna nie sucha: a zakryt alobalom ci volne? Dakujem
Zobraz celú správu
ivanessa
Správa bola zmenená Dnes o 09:13
Ahojte, neviete mi poradiť, ktorá ako vonia :blush:. Alebo, ktorá je krajšia vôňa?
Zobraz celú správu
kvietok173
Dnes o 08:49
Zienky ako sa objednava z ebay? Nikdy som neobjednavala. Je to bezpecne? Aka je dodacia doba?
Zobraz celú správu
majerkovam
Dnes o 08:47
Vtip dňa
Ruskí vedci narazili pri archeologických vykopávkach v hĺbke 100 metrov na medený kábel vyše 1000 rokov starý, z čoho vyvodili, že ich predkovia už vtedy používali telefónnu sieť... O týždeň neskôr americkí archeológovia, aby sa nedali zahanbiť, narazili v hĺbke 200 metrov na optický kábel 2000 rokov starý, z čoho vyvodili, že ich predkovia už vtedy používali digitálnu sieť. Slovenskí archeológovia kopali do hĺbky 500 metrov a nenarazili na nič, z čoho vyvodili, že naši predkovia používali bezdrôtovú mobilnú sieť, lebo pevná sieť bola príliš drahá.
Zobraz celú správu
majerkovam
Dnes o 08:46
Zobraz celú správu
sade88
Dnes o 07:53
Cistic porov ano alebo nie?
Zobraz celú správu
jankamin
Dnes o 07:39
O deťoch

Tento príbeh je o jednej učiteľke z materskej škôlky. Pani učiteľka pomáha dieťaťu obuť si malé kovbojské topánky. A dieťa ju poprosilo:
-"Pani učiteľka, pomôžte!"
Tak obaja tlačili, ťahali, stále sa do tých topánok nemohli dostať. A keď sa to konečne podarilo, tak si obaja upotení sadli, chlapček sa pozrie na topánky a hovorí:
... -"Pani učiteľka, my sme dali topánky obrátene.."
Tak sa učiteľka pozrela a naozaj. Zachovala však kľud, topánky s menšou námahou dala dole a znovu ich tlačili tentokrát na správne nohy. Potom sa chlapček na topánky pozrie a hovorí:
-"To ale nie sú moje topánky."
Učiteľka sa kusla do jazyka, aby nekričala:
-"To si nevedel skôr?" a dávala mu topánky znova dole a chlapček hovorí:
-"To nie sú moje topánky, to sú topánky môjho brata a mama mi ich necháva nosiť!"
Učiteľka už nevedela, či sa má smiať alebo plakať a znovu pomohla chlapčekovi do topánok. A keď mu po tej úpornej námahe pomáhala do kabátu, tak sa spýtala:
-"A kde máš rukavičky?"
A chlapček hovorí:
-"Já ich mám napchaté v topánkach!"
Zobraz celú správu
janasofi
Dnes o 05:28
Prosím vás kde kúpim tento materiál, úplne mi vypadol názov :worried:
Zobraz celú správu
klaudika20
Dnes o 00:31
Ahojte, mate prosim vas niekto tento tablet pre deti ? Aky je ? Oplati sa ho kupit ? Vdaka za rady :blush:
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
9. nov 2018
:ribbon: Aliexpress :gift: Reálne fotky :ribbon: 8 fotiek 1 nová fotka
lindusa666
Dnes o 00:22
Ako sa prejavila u Vasich deti laringitida? Mala sa zobudila, stekavoplechovy kasel, zaspala a hrozne chrape. Moze to byt ono? Co pomoze?
Zobraz celú správu
datanka
Včera o 23:56
Tak si tu tak rozmyslam,ked mala konecne zaspala,ze co stym.tak sa opytam aj vas.v ziadnom pripade nechcem spochybnovat liecbu pediatriciek,ani nic podobne.ja mam nasu super,dnes ale neordinovala,tak sme isli k zastupujucej.dcera totizto od stredy teploty(tak do 39len,ani prestriedavat lieky som nemusela)a odisiel jej hlas.(3roky ma).tak si vravim,radsej idem,ide vikend,nech ju kukne.tak ma hrdli aj dychanie ciste,len tie hlasivky chytene,asi nej.virus a stoho teplota aj.no to by bolo ok,dala nam calcium,ktory som mala v plane kupit aj tak.lieky od teploty samozrejme,cebion multi...ale dost nechapem naco stoptusin a fenistil.nekasle.teda zakasle obcas,mozno 3x za den,ale to len ked chce nieco povedat a ma tie hlasivky v keli,tak si tak odkasle,lebo straca hlas.a naco fenistil?nema ani nadchu.ja viem,ze som sa mala opytat jej,len ja som ani nevedela riadne co predpisuje a pravdu povediac,nechcela som zdrziavat,mala tam veela chorych deticiek,kedze zastupovala aj nasu.myslite,ze mozem ten stoptusin a fenistil vynechat?zas nechcem si ordinovat lieky podla seba,aby som nieco nezanedbala,ale pridu mi zbytocne:smirk:
Zobraz celú správu
belasy_motylik
3. jan 2018
:books::book: Prečítané knihy 2018 + recenzie :ledger::books: 67 fotiek 2 nové fotky
katenka2
Včera o 23:12
Aj keď na mňa zareve ako dinosaurus /obľúbená hra nášho malého/, aj tak budem stále pri ňom a sledovať, čo robi. Možno sa niečo nové naučím...mňauuuu
Zobraz celú správu
xbabatko1
Včera o 22:55
Potrebujem radu ...
lattante kombineza...
nosime 86 velkost no ich velkosti su 80/86 alebo 92/98, nebude nam ta menisa mala a ta vacsia zase velka? ???
Zobraz celú správu
akbara77
Včera o 22:51
Baby mate overene recepty na vianočné oblatky? Trubicky aj rovne. Ak teda recept nie je predmetom dedicstva :grinning: Diky
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia