Jaký cestovní sportovní kočárek doporučuješ?

Zodpovězené
10. čer 2022

Ahoj,

hledám cestovní/ sportovní kočárek. Nic náročného, ani cenově. Hlavně ať poslouží a nerozpadne se po cestě. Budu ho mít v autě na občasné pochůzky po městě, abych nemusela nakládat a vykládat ten náš. Máme ABC Design Salsa 4 Air.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

mezi cenově dostupné kočárky patří například Petite&Mars Up, ale nevýhodou je kratší zádová opěrka.

Pokud bys chtěla do kočárku investovat o trochu více, tak doporučuji i Babystyle Hybrid Ezy Fold, Baby Jogger City Tour 2 i Inglesina Quid2 nebo Abc Design Ping Two.

Všechny modely lze napolohovat do úplného lehu i s opěrkou nohou, mají prodlužovací stříšku a zároveň jsou velmi kompaktní a zaberou minimum místa v kufru auta.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie