Jaký kombinovaný kočárek s výše uloženou hlubokou korbou a bez korýtkové sezení?

Zodpovězené
19. črc 2022

Ahoj,

moc děkuji za předešlou odpověď ohledně Joolz Geo3 a Euforia.
Hledáme ideální kočárek, který bude pro zimní miminko, takže prostorná korba, ale i sporťák.
Aby byl na asfalt, město, ale i polní a lesní cesty.
Potřebujeme aby bylo uložení korbičky vyšší, aby to nebyl nízký kočárek, kvůli ohýbání se do korbičky.
Snadná manipulace a aby nebyl moc těžký
Joolz je úžasný, ale asi si nezvyknu na korýtkové sezení u sporťáku...
Takže spíš aby byl sporťák s možností narovnání nožiček .
Nerozhoduje ani tak cena, ale spíš aby se kočárek co nejvíce přiblížil k tomu co hledáme.

Moc děkuji

Ahoj,

za mě je to určitě Abc Design Salsa 4 Air. Sama jsem ho měla ve výběru a je opravdu skvělý. Má tedy vyšší hmotnost, ta ale při manipulaci a jízdě není vůbec znát, naopak je kočárek velmi dobře ovladatelný. Má prostornou hlubokou korbu s odvětráváním a jednu z nejprostornějších sportovních sedaček. Celý kočárek je vyšší, takže se ovládá lépe spíše vyšším rodičům, kteří zároveň ocení i chybějící osu zadních kol.

Pokud bys chtěla něco lehčího, tak doporučuji kočárky značky Moon s nafukovacími koly, jsou označené jako Edition. Mají super poměr cena/výkon a i přes svůj elegantní vzhled a nižší hmotnost, jsou určené i do zhoršeného terénu. Konkrétně to jsou tyto modely: Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition nebo Moon ReSea S Edition (2022).

Více jsem se o těchto modelech rozepsala v této otázce v poradně.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie