Je možná výměna kol na Britax B-Agile R za nafukovací?

Zodpovězené
28. črc 2022

Ahoj,

máme kočárek Britax B-Agile R.

Je možná výměna kol na Britax B-Agile R za nafukovací?

Děkuji

Ahoj,

nevím o možnosti výměny kol na kočárku Britax B-Agile R za nafukovací. Od výroby má kola z tvrzené pryže, která jsou odolná. Jen tak snadno se nezničí. Jsou vhodné do lehčího terénu. Oproti pěnovým zvládají kamínky, bez možnosti zapichování a jejich následného zničení. Odpružení má mechanické, tedy tvrdší. Je to kočárek pro větší sedící dítě, jehož páteř už zvládá otřesy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka