Který kočárek 2v1 je dobrý?

Zodpovězené
16. pro 2023

Aho,

chtěla bych poradit kočárek, u kterého není samostatně hluboká a sportovní část. Tedy, že se z hluboké části udělá sepnutím sportovní. Plus má vajíčko.

Něco na způsob Kinderkraft XMoov, kde jsou za mě velkou výhodou i velká nafukovací kola. Sportovní kočárek máme po starší dcerce. Nečekám, že by takový kombinovaný kočárek vydržel dítěti dlouho.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nejčastěji v poradně doporučuji tyto kočárky se sezením typu 2v1. Abych se vyhnula opakování, tak Ti sem připínám mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka