Který kočárek s velkou hlubokou korbou a nafukovacími koly je vhodný pro letní dítě?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

ráda bych poprosila o radu při výběru kočárku pro dítě narozené v létě. Nejdůležitější je, aby byl prostorný a aby se tam vešlo dítě v zimě i s fusakem.

Další požadavky:

  • nafukovací kola,
  • kožený,
  • velká korbička,
  • cena zatím nerozhoduje.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

prostorné hluboké korby, nafukovací kola a spoustu jiných praktických vychytávek, mají kočárky značky Moon či Abc Design. Nejsou tedy v eko kůži, ale za to mají různé barevné varianty a dobře odvětrávanou hlubokou korbu, kterou v létě určitě oceníš.

Pokud Tě zaujaly, tak se podívej na tuto otázku z poradny, kde najdeš souhrn nejoblíbenějších modelů, který bych doporučila i Tobě.

Pokud bys přece jen toužila po kočárku v eko kůži, tak to jsou převážně polské modely, které mají trochu těžší a méně skladné sporťáky s malou nosností, tak je třeba s tím počítat. Spoustu maminek po hluboké korbě kupuje nový sportovní kočárek, protože jim z dvojkombinace nevyhovují.

Koukni například, zda Tě zaujme Bebetto Luca Pro, který je u maminek oblíbený a je super v poměru cena/výkon.

Nebo Riko Naturo, ale má už přes 15 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie