Který sportovní kočárek je alespoň trochu odpružený?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

hledám alespoň trochu odpružený sportovní kočárek. Nyní máme Britax B-Agile 4 Plus, ale je to s ním neskutečná makačka a v obchodě ani nemluvím. Velmi špatně se mi s ním manipuluje.

Můžeš poradit nějakou náhradu?

Cena do 10 000 Kč, věk - 1 rok. Většinou budeme chodit po vesnici. Naše výška 170 – 180 cm, požadavek na kola nemáme.

Děkuji

Ahoj,

jednoznačně doporučuji sportovní kočárek Nuna Tavo Next. Tento sportovní kočárek hravě zvládá město, vesnici, louku, polní cestu díky jeho nenafukovacím pneumatikám plněným pěnou. Má také trojité odpružení všech čtyř kol. Je prostorný i pro větší dítě. A nejlepší je jeho ventilační systém. V létě oceníš síťované sedátko, které získáš odebráním vnitřní vložky. Má velkou XXL stříšku, která má zabudovaná náhledová a ventilační okénka. Skládání je jednoruční. Rozměr po složení připomíná střední cestovní kufr. Je to opravdu kvalitní a vlastnostmi nabitý model. Jediné minus je, že nemá možnost připojit hlubokou korbu. O jiných nevýhodách nevím.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka