Petite&Mars Royal, Petite&Mars Street+ versus Valco Baby Snap 4. Který je nejskladnější do auta?

Zodpovězené
19. čer 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit ohledně nového sportovního kočárku. Momentálně mám Inglesina Aptica XT. Hledám něco skladnějšího do auta na nějaké výlety, dovolené a tak.

Zaujal mě Petite&Mars Royal (možná i Petite&Mars Street+ je-li lepší). Zvažuji i Valco Baby Snap 4. Tam jich je i více druhů a nevím, který by byl lepší.

Hlavně mi jde o to, aby to byl skladnější kočárek do auta. Chci, aby zvládl i nějaký ten terén na výletech, dovolených.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

jako nejlepší volba mi přijde Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Z těchto kočárků je nejskladnější, nejlehčí a dá se zakoupit i ve verzi Sport, tedy s nafukovacími koly, která jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují a projede i terén. Oceníš u něj i extra dlouhou stříšku, lehké ovládání a prostorné sezení i pro větší dítě.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie