Těhotenský test po měsíci. Můžu se na něj spolehnout?

16. srp 2023

Styk byl od 6.7 do 8.7 a test dělán 12.8 a vyšel negativní. Byl to digitální test. Můžu se na něj spolehnout nebo stále můžu být těhotná? Užívám antikoncepci a použili jsme i Pharmatex ale časro pláču. Mohu být těhotná?

slecnami
16. srp 2023

Co čekáš za odpověď? Pokud souložíš, ano, můžeš otěhotnět. Pokud bereš antikoncepci podle návodu, je dosti spolehlivá. Testuje se taktéž podle návodu, tj.nejdříve v čase očekávané menstruace, pak jsou testy také dost spolehlivé.

lvl16
16. srp 2023

Ne.

autor
16. srp 2023

@slecnami Tak jestli se můžu na test spolehnout nebo může být falešně negativní.

slecnami
16. srp 2023

Tak snad si umíš vygooglit, že ty testy se uvádějí jako velmi spolehlivé. Nicméně nic není na 100%, takže nejspíš těhotná nejsi, ale těžko ti to tady logicky někdo vyvěští, že.

jaja01k
16. srp 2023

Ne, po měsíci by už test těhotenství spolehlivě prokázal.

gdpr
16. srp 2023

Keď neveríš testu tak choď na gynekologiu tu nikto z nas nezistí či si 😂 ale pravdepodobnosť je malá

lencaa11
16. srp 2023

🙈🙈 pláču taky teď zajděte na krev když test je negativní

autor
17. srp 2023

@jaja01k Děkuji za normální odpověď 🙂 v neděli mi mě přijít další menstruace, pokud nepřijde tak si udělám test. Já jsem měla i jiný styk ale to ušli jen 4 dny čili z toho to nebude.

veronika111111111
18. srp 2023

Ne :D

zelenaesmolda
18. srp 2023

@sinicka
Dalsi takova 😀

sinicka
18. srp 2023

@zelenaesmolda 🙏🏻😀 je to troll, žejo..

zelenaesmolda
18. srp 2023

@sinicka
Obavam se,ze bohuzel ne 😂

autor
18. srp 2023

@sinicka Proč bych měla být troll. Jsou výjimky kdy jsou ženy těhotné a testy mají negativní. Já sice kromě toho, že dost pláču a mám pocit že, když si silněji zmáčknu prsa tam trochu bolí nemám jiné í příznaky. Zítra nebo v neděli pokud by mi nepřišla ms tak si udělám test, který snad bude negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru