Jaký kočárek do sněhu?

veve_zlobidlo
23. kvě 2017

Jaký kočárek do sněhu? Mimčo se má narodit v prosinci, takže jednu sezónu s korbou a asi dvě se sporťákem projezdíme ve sněhu. Bydlíme mimo město, denně budu jezdit s kočárkem přes zasněženou panelovou cestu do školky. Chci čtyřkolku dvojkombinaci/trojkombinaci. Hlavně aby se přední kola točila i ve sněhu (teď máme sporťák, kde jsou přední pěnová kola uchycená ve vidlici z obou stran a jak se obalí sněhem, tak se kočár ani nehne). Prosím o tipy nebo rady, že všech kočárků jsem našla jen dva, které mají ty přední menší kola uchycené jen z boku a to by snad ve sněhu mohlo fungovat líp.... díky! 🙂

ekyticka
23. kvě 2017

Máme Firkon Swing Retro Long, od roku 2011 (teď se jmenují Firkon Vesta Swing), třetí dítě. Projel vždy všechno, na vesnici, neodklizené chodníky. .... Takže možná koukat po něčem, co má podobná velká úzká drátěná kola.

veve_zlobidlo
autor
23. kvě 2017

@ekyticka já bych chtěla přední otočná kvůli manipulaci, vyhovuje mi to... ale díky 🙂

majajaa
23. kvě 2017

Ja doporucim Baby design Lupo. Mivame hodne snehu a bez problemu. Rodila jsem v lednu. Nemenila bych,ma i spoustu jinych prednosti.

monaluza
23. kvě 2017

Co Babydesign Husky? Ten je primo od vyrobce prezentovan jako zimni... Ja mam Babydesign Lupo comfort (de facto to same) a zvladl uz dve zimy na Vysocine s mizernyma chodnikama.

luj89
23. kvě 2017

Taky jsem pro Baby design Husky, ma i celou zimni vybavu v cene. Doprodava se starsi verze 2016 a je uz i nova 2017. Jinak Baby design ma povetsinou moc dobre recenze, tak jsme do nej sli taky - jen teda typ Dotty.