Těhotenský pás do auta - Petite&Mars. Je zapínání kvalitní? Nebo doporučíte jiný?

zuzha31
4. únor 2022

Ahoj holky, jsem v 16.tt a uvažuju nad koupi tehotenskeho pásu do auta. Ale vubec nevím jaký, moc recenzi jsem nenašla. Zalíbil se mi Petite a mars tehotensky pas, protože má obě dvě varianty zapínání, jak na boku pro sukni, tak i mezi nohama. Akorát nevím jestli je to zapínání kvalitní. Můžete mi prosím poradit kdo pás pouzival?

dyechampion
4. únor 2022

@zuzha31 a proc ho chces pouzivat? ja ho teda nemela..

sasui1
4. únor 2022

Mela jsem besafe. Zapinani jen mezi nohama na druky a bylo to pevne!

fyii
4. únor 2022

@zuzha31 ja mela besafe a byl super. me ten pas normalni tlacil a byl mi neprijemny. na bricho. Mela jsem na obe deti a pak ho lehce prodala. Fakt byl bezpecny. Jiste nwkdo ho nepotreboval, ale riskovat, ze mi pas poskodi placentu, pac musim dupnout na brzdu jsem nechtela. Ja teda jezdim denne a hodne za praci.doporucuji ho.

zuzha31
autor
4. únor 2022

@dyechampion protože mě pás přes břicho začíná obtěžovat a ačkoliv si myslím, že já i manžel jezdíme bezpečně, tak nevěřím okolním řidičům. Chtěla bych ty děti chránit jak nejvíce můžu.

zuzha31
autor
4. únor 2022

@fyii no právě a náhoda je blbec. Je to to nejmenší co můžu pro ochranu dětí udělat. Děkuji za tip 🙂

zuzha31
autor
4. únor 2022

@sasui1 děkuji za tip 🙂

rubesovak
4. únor 2022

Nevím co to je za značku ale druky na pás nemá uprostřed ale z levé i z prave strany, já totiž chodím převážně jen v šatech, tak jsem nechtěl mít pás mezi nohama🙂

fyii
4. únor 2022

@zuzha31 neni zac, ono se na nim jakoby sedi, no sukne se da vykasat ja tak jezdila normalne, a bricho netlacilo. Prave jde o ty situace, ktere clovek nema sanci uplne ovlivnit, to si myslim, ze je lepsi si odpustit jiny veci, bez kterych se clovek obejde. Neni to zase tak nehorazna investice a kdyz nic jinyho, fakt to je pohodlny. u druheho tehotenstvi mi ten pas vadil snad hned po 8 tt, tim ze mi nebylo uplne dobre, tak me to tlacilo i kdyz bricho jeste zadny temer nebylo. na Besafe jsem dohledavala i testy apod. a vysly dobre. Ja bych do nej sla.

rebe
4. únor 2022

Rozhodně to za tu investici stojí! Já měla besafe, zapínání mezi nohama mi bylo velmi příjemné a nevadilo mi ani v sukni, prostě jsem ji vzadu vykasala a vpředu se s ní zakryla. Na bocích mi to nebylo tolik pohodlné, pás se pod bříškem nestáhl tak nízko. Větší obchody s otřebami pro rodiče a děti umožňují vyzkoušení, každému sedí něco jiného.

janule0123
4. únor 2022

@zuzha31 Besafe … ale teda na sukni to nebylo… nebo aspoň ne se spolujezdcem😂

jana_zofie
4. únor 2022

Ja mela i na sukni. Na znacku si ale nevzpomenu. Minimalne pro ten pocit klidu je to tak...

martulka88
5. únor 2022

@zuzha31 Je to jedna z věcí, co by mělo být používané v těhotenství, pokud žena jezdí autem - můžeš jezdit sebelépe, ale debila potkáš kdekoliv a vyčítat si, že si to člověk nepořídil, protože "mně se nic nestane". V prvním těhotenství jsem to neměla a říkala jsem si, že jsem byla blázen jezdit v dnešním provozu jen s držením pásu, aby mi to neškrtilo bříško.
Jinak mám petite a Mars a zamne nejlepší, co jsem mohla pořídit - zapínám na všech 3bodech a to nosím v těhotenství jen šaty - když zapnu jen mezi nohama, tak mi to vadí na bocích bříška, jak je to stáhlé u boků. A výhoda, máš tam kratší a delší zapnutí a k těm cvočkům jsou ještě navíc sucháč, takže dvojitá bezpečnost 🙂

andelka
5. únor 2022

Měla jsem be Safe . Byla jsem těhotná převážně v chladnějším ročním období, nosila jsem převážně kalhoty, legíny, tak to n vadilo,to přední zapínání.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru