Dozvie sa pri zastabilizovaní úroku hypotéky manžel o tom, že mám aj druhú pôžičku?

Zodpovedané
5. apr 2023

Dobrý deň,

s manželom sme dávali žiadosť na zastabilizovanie úroku hypotéky a máme ísť podpísať zmluvu. Ja som si zobrala menšiu pôžičku v banke, o ktorej manžel nevie z určitých dôvodov. Splácam ju pravidelne načas v stanovenom termíne, nikdy som nemeškala zo splátkou.

Môže sa to manžel dozvedieť pri podpise zmluvy v banke?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak to nemá nič spoločné s aktuálnym úverom, ktorý budete riešiť, tak by na to vôbec nemala prísť téma. Jedine vtedy, že by ste úver riešili s rovnakou pracovníčkou/rovnakým pracovníkom v banke a nejako by mu to vykĺzlo pri debate.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk