Aký kočík do mesta aj do terénu?

Zodpovedané
10. jan 2024

Ahoj,

hľadám a pozerám už dlho všetky možné kočíky, no stále sa neviem rozhodnúť. Najprv som pozerala Britax Smile 5Z, ale je vraj dosť ťažký. Páčil sa mi Joolz Hub+, no zdá sa mi nízky. Obaja sme dosť vysokí.

Hľadám kočík vhodný do mesta, ale i na občasné kočíkovanie v teréne. Mohol by byť trošku odpružený. Musí byť ľahký, skladný, dobre ovládateľný. Športová časť určite nie korýtková, ale s veľkou strieškou a musí ísť úplne do ľahu. Chcem dvojkombináciu, autosedačku už mám vybratú Britax Römer Baby-Safe 5Z. Cena nerozhoduje.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade je dôležité podoktnúť, že kočíky od značiek Joolz a Cybex nie sú kompatibilné s autosedačkami Britax. Sú to konkurenčné značky.

Nedávno som na veľmi podobnú otázku som v poradni odpovedala, tak Ti ju sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally