Ktorý kočík s väčšou vaničkou je vhodný pre rôzne vysokých rodičov na dedinu?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý bude vhodný na dedinu. Bývame v novej časti bez upravených ciest. Naša výška je 162 a 170 cm. Kočík sa bude často nakladať do auta kvôli presunom. Chceme dvojkombináciu, autosedačku máme Cybex. Preferujeme väčšiu a pohodlnú vaničku. Bábätko by sa malo narodiť v júni/júli.

Ktorý kočík nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na veľmi podobné otázky v poradni odpovedala, tak Ti ich sem pripnem. Odporučila by som Ti totiž tie isté kočíky: Emmaljunga NXT90 Ergo, Gesslein FX4 Life, Britax Smile 5Z, resp. kvalitne odpružený kočík Nuna Mixx Next.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally