Je kočík Inglesina Aptica XT kvalitný?

Zodpovedané
5. jan 2024

Ahoj,

ďakujem za Tvoju odpoveď k mojej otázke ohľadne alternatívy kočíka Nuna Mixx Next. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Momentálne som narazila na kočík Inglesina Aptica XT.

Aký to je kočík?

Môžeš v porovnaní s Nunou zhodnotiť klady a zápory?

Ďakujem

Ahoj,

model Inglesina Aptica XT som v poradni veľmi často spomínala a porovnávala. Nakoľko sa nechcem opakovať, pripínam Ti sem moje nedávne odpovede:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally