Ktorý kočík je vhodný do terénu aj na dedinské cesty a má športovú časť v obidvoch smeroch jazdy?

Zodpovedané
14. sep 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý bude spĺňať nasledujúce požiadavky:

  • vhodný pre vysokých rodičov,
  • športová časť v obidvoch smeroch jazdy,
  • predĺžená strieška,
  • ľahko skladný do auta,
  • vhodný aj do terénu a dedinské cesty.

Vieš nám pomôcť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobné otázky podrobne odpovedala, takže Ti ich sem pripínam pre inšpiráciu:

Opisujem v nej cenovo dostupnejšie, ale aj drahšie kočíky Easywalker Harvey5 Air, Easywalker Jimmey, Nuna Mixx Next, Gesslein FX4 Life a Zopa Move Cross 2 atď.

Zároveň v nej nájdeš kočíky s rôznym typom sedadla – korýtkové verzus rovný ľah.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally