Aká bude výška úveru po jeho refinancovaní?

Zodpovedané
22. nov 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať ako to je s navýšením spotrebného úveru. Zobrala som 30 000 EUR na 8 rokov. Mesačne platím už dva roky po 440 EUR. Chcela by som si navýšiť o 10 000 EUR, čo už vlastne splatené mám za tie 2 roky.

Keď urobím refinancovanie úveru s navýšením, bude nový úver odznova 30 000 EUR?

Bude sa meniť splátka?

Ďakujem

Dobrý deň,

buď si viete zobrať druhý úver na 10 000 EUR a splácať 2 úvery s 2 rôznymi úrokovými sadzbami, alebo si zobrať jeden úver vo výške napríklad 30 000 EUR. Tým sa splatí Váš aktuálny úver vo výške napríklad 20 000 EUR a budete mať jeden nový vyšší úver s novou splatnosťou a novou výškou úrokovej sazdby.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk