Akú výšku hypotéky môže získať 24-ročná bezdetná žena s príjmom 1560 eur mesačne?

Zodpovedané
4. sep 2023

Dobrý deň,

mám 24 rokov, som bezdetná, pracujem 2 roky na dobu neurčitú. Mám úver vo výške 1000 eur plus kreditnú kartu. Plat 1560 eur v čistom.

Akú výšku hypotéky mám šancu získať?

Ďakujem

Dobrý deň,

maximálny limit na hypotéku by bol niekde okolo 130 000 eur. Záleží však aj od toho, akú máte splátku aktuálneho úveru, či máte možnosť dozaložiť nehnuteľnosť, ako by ste dofinancovali nehnuteľnosť (či vlastnými zdrojmi, dozaložením nehnuteľnosti alebo menej výhodným dofinančným úverom) a podobne.

Ak máte vybranú nehnuteľnosť, pokojne mi napíšte na mail a prepočítam Vám to presne po doplnení zvyšných vyššie uvedených údajov.

Ak nemáte vybranú nehnuteľnosť, odporúčal by som zvážiť hypotéku na nešpecifikovanú nehnuteľnosť, kde by ste mali 6 až 12 mesiacov po schválení podmienok na nájdenie a špecifikáciu nehnuteľnosť. Pre bližšie informácie ohľadom toho mi pokojne takisto napíšte a vyasvetlím bližšie aké sú možnosti.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk